گروه دوران
بسته
(0) دانلود فایل
شما هیچ موردی قابل دانلود ندارید!
شماره تماس : 43585
دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  آموزش شبکه رایانه و امنیت ممکن است شما را مورد توجه قرار دهد!

  آموزش شبکه رایانه و امنیت ممکن است شما را مورد توجه قرار دهد!


  شبکه های کامپیوتری هر روز در حال تکامل است. با پیشرفت های جدید فن آوری، مدیریت کامپیوتر می تواند یک مسیر شغلی هیجان انگیز و با ارزش باشد. مدیران شبکه های رایانه ای و متخصصان امنیتی کسانی هستند که اطمینان حاصل می کنند سیستم های رایانه ای به راحتی اجرا می شوند. آنها می توانند سیستم عامل ها را نصب کنند، شبکه ها را پیکربندی کنند، از سرورهای پشتیبان تهیه کنند و امنیت شبکه را مدیریت کنند. هنگامی که کاربران با سیستم های خود مشکل دارند، این متخصصان IT هستند که مشکلات به وجود آمده را برطرف می کنند.

  اگر شما علاقه مند به آموزش شغلی هستید که بتوانید امنیت و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری را در دپارتمان آموزش گروه دوران (دوران آکادمی) با کمترین هزینه و برترین اساتید کشور آموزش شبکه و آموزش امنیت ببینید و با توجه به پشتیوانه فنی و اجرایی گروه دوران وارد بازار کار شوید.


  شش دلیل مهم برای مطالعه شبکه و رایانه های کامپیوتری وجود دارد:


  1.اگر در صنایع مختلف کار کنید

  اگر مدیریت کامپیوتر را مطالعه می کنید، لازم نیست در صنعتی که دوست ندارید گیر کنید. شما می توانید برای هر شرکتی که دارای بخش فناوری اطلاعات است می توانید اقدام کنید. صنایع معمول که مدیران کامپیوتر قطعا است در آن فعالیت کنند عبارتند از:
  • خدمات آموزشی (استانی، محلی و خصوصی)
  • امور مالی و بیمه
  • خدمات اداری و پشتیبانی
  • اطلاعات
  • طراحی سیستم های رایانه ای و مناطق مرتبط
  • سرگرمی
  • پزشکی

   

  2. یادگیری تصویری

  اگر شما یک یادگیرنده بصری هستید، ممکن است این مسیر شغلی برای شما مناسب باشد! در یک برنامه آموزش شبکه و آموزش امنیت کامپیوتر، می توانید همه چیزهایی که قرار است یاد بگیرید را می توانید بصورت بصری مشاهده نموده و لمس نمایید. هنگامی که می خواهید به دنبال ایجاد کنترل های امنیتی و رفع سایر مشکلات شبکه باشید، آموزش های شبکه و آموزش امنیت شما را راهنمایی خواهید کرد. اگرچه مفاهیمی وجود دارد که باید از طریق حل مسئله یاد بگیرید، شبکه های رایانه ای عمدتاً یک مسیر شغلی مبتنی بر تصاویر و کارهای عملی هستند. پس از ورود به دنیای واقعی و استفاده از مهارت های خود، همچنان که با فن آوری های جدید و چالش های جدید فناوری اطلاعات روبرو می شوید، به صورت عملی و بصری یاد می گیرید.

   

  3. مهارت های فنی را یاد بگیرید تا بخشی از یک زمینه در حال تحول شوید

  در یک برنامه آموزش شغلی، شما یاد می گیرید که مهارت های فنی مانند هک اخلاقی، ایجاد و مدیریت منابع شبکه و پشتیبانی از سیستم عامل ها را برای نرم افزارهای فناوری فعلی و جدید و دستگاه هایی مانند تبلت ها فرا بگیرید. با توسعه تلفن های هوشمند و تبلت، مشاغل بیشتری شروع به جابجایی تلفن همراه می کنند. شرکت بین المللی داده (IDC) تخمین می زند که 87٪ از دستگاه های متصل فروخته شده تبلت و تلفن های هوشمند باشند. با گسترش این تکنولوژی ها، به احتمال زیاد تقاضا برای شبکه های رایانه ای و تلفن همراه و رایانش ابری برای این دستگاه ها وجود دارد.

   

  4. یاد بگیرید که چگونه مسئله را حل کنید

  مطالعه شبکه های کامپیوتری و آموزش های امنیتی می تواند به تقویت مهارت های حل مسئله و تحقیق شما کمک کند. به عنوان یک متخصص IT ، وقتی تحقیق کنید که مشکلات از کجا به وجود می آیند و چگونه می توانید به بهترین نحو از امنیت شبکه خود محافظت کنید ، بی حوصله می شوید. یک برنامه آموزشی همچنین به شما کمک می کند تا منطقی برای درک انواع زبانها و فرآیندهای کدگذاری داشته باشید.

   

  5- تغییر ایجاد کنید

  تبدیل شدن به یک شبکه حرفه ای در زمینه رایانه و امنیت می تواند به شما کمک کند تا در بسیاری از صنایع مختلف تأثیر مثبت داشته باشید. شما توانایی محافظت از اطلاعات خصوصی همکاران و مشتریان را دارید. همچنین می توانید به مدیریت شبکه ها کمک کنید تا مردم بتوانند زندگی خود را بگذرانند و کارهای خود را بهتر انجام دهند. اهمیت جهانی اینترنت همچنین می تواند فرصتی برای سفر و کمک به سایر افراد و مشاغل در سراسر جهان باشد.


  6. رشد شغلی پیش بینی شده

  طبق دفترچه راهنمای کار چشم انداز شغلی ، مدیران شبکه و سیستم های رایانه ای نرخ رشد شغلی 8٪ را دارند که به سرعت بیشتری نسبت به متوسط رشد برای همه مشاغل دیگر سرعت دارد. شما می توانید بخشی از صنایعی باشید که از تبلت و انقلاب موبایل استفاده می کنند!
  فناوری اطلاعات برای ماندن آمده و هر روز در حال رشد و تکامل می باشد، پس چرا برای آموزش شبکه های کامپیوتری برنامه ریزی نمی کنید ؟

   

  از جمله دوره های آموزش شبکه می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

  آموزش مایکروسافت

  آموزش سولارویندز

  آموزش مخابرات

  آموزش میکروتیک

  آموزش سیسکو

  آموزش کامپتیا

  آموزش EPI

  آموزش لینوکس

  و ...

  همچنین برخی از دوره های آموزش امنیت آکادمی گروه دوران عبارتند از:

  آموزش ISC2

  آموزش F5

  آموزش EC-Council

  آموزش Juniper

  آموزش SOC

  آموزش Fortinet

  آموزش SANS

  آموزش SCADA

  آموزش ISACA

  آموزش Secour Coding

  انصراف از نظر