گروه دوران
بسته
(0) دانلود فایل
شما هیچ موردی قابل دانلود ندارید!
شماره تماس : 43585
دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  آموزش لینوکس

  آموزش لینوکس

  دوره آموزش لینوکس توسط آکادمی گروه دوران


  درباره موسسه حرفه ای لینوکس (LPI)


  موسسه حرفه ای لینوکس در سال 1999 تاسیس شد. استاندارد صدور گواهینامه جهانی و پشتیبانی حرفه ای برای Open Source می باشد. با بیش از 600.000 امتحان برگزارشده و و گواهینامه صادر شده، این اولین و بزرگترین مرجع ارائه کننده آموزش های مربوط به سیستم عامل لینوکس و صادر کننده گواهینامه با اعتبار جهانی می باشد، موسسه LPI بروز رسانی گواهینامه خود را منتشر کرد. موسسه حرفه ای لینوکس (Linux Professional Institute) گواهنامه های LPIC-1 و Essentials خود را بروز رسانی کرد.


  LPIC-1 را با نسخه 5.0 و لینوکس Essentialsزا با نسخه 1.6 بروز رسانی کرد.


  این موسسه گواهی نامه های خود را مرتب بروزرسانی می نماید تا منعکس کننده تغییرات در مهارت های مورد نیاز متخصصان Open Source امروزی باشد. فرایند بروز رسانی شامل یک مشاوره عمومی است که در آن کارشناسان لینوکس از سراسر جهان آن را بررسی و اظهار نظر در مورد اهداف صدور این گواهینامه ها می نمایند. در آزمایشگاه های بروز رسانی که در 19 کشور جهان وجود دارند آزمایش بروز رسانی انجام می شود و بازخورد آن در مورد امتحانات بررسی و در نهایت نتیجه گیری می شود.

   

  لینوکس LPIC-1:


  بروز رسانی این گواهینامه به نسخه 5.0 به دلیل تغییرات اخیر در پیکربندی و استفاده از سیستم های مبتنی بر لینوکس ضروری می باشد. مدیر توسعه گواهینامه LPI، آقای Fabian Thorns می گوید: پوشش Systemd به طور قابل توجهی افزایش یافته است، زیرا این سیستم عامل از رایجترین توزیع های لینوکس محسوب می شود . همچنین موضوع شبکه به منظور تفکیک مفاهیم ، پیکربندی و عیب یابی ، دوباره طراحی شده است. یک هدف جدید ویژگی های لینوکس را می توان Cloud و ماشین های مجازی معرفی نمود.

   

  لینوکس Essentials:


  بروز رسانی این گواهینامه به نسخه 1.6 ثابت کرده است که این موسسه دانش بنیادی لینوکس را پوشش می دهد. آقای Thorns گفت: به روزرسانی ، زمینه های جدید دانش مانند (تمشک PI) را فراهم می کند. یک پلت فرم مهم برای یادگیری مهارت های لینوکس و فناوری اطلاعات است.
  اهداف دقیق برای بروزرسانی ملزومات لینوکس در وب سایت LPI موجود است. امتحانات بروز شده در تاریخ 29 اکتبر 2018 به زبان انگلیسی، آلمانی و ژاپنی منتشر شد. زبانهای دیگر ، از جمله چینی ، هلندی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، پرتغالی و اسپانیایی ، به زودی پس از انتشار اضافه خواهند شد. نسخه عای قبلی امتحانات در 1 ژوئنه 2019 در دسترس خواهد بود.

   

  دپارتمان آموزش گروه دوران با بهره گیری از اساتید مجرب و دارای گواهنامه های بین المللی در حوزه لینوکس و با استفاده از لابراتور های مجهز و استاندارد خود با کمترین هزینه اقدام به برگزاری دوره های لینوکس برای مشترینا سازمانی خود می نماید.
  در این مقاله شما رو با یکی از معتبرترین مراجع استاندارد سازی آموزش های مربوط به سیستم عامل لینوکس و ارائه دهنده گواهینامه بین اللملی در این حوزه پرداختیم

  انصراف از نظر