گروه دوران
بسته
(0) دانلود فایل
شما هیچ موردی قابل دانلود ندارید!
شماره تماس : 43585
دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  آموزش F5 Big-IP

  آموزش F5 Big-IP

  آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای F5 Big-IP
  به مدت پنج سال از هزاران نفر از پاسخ دهندگان در نقش های مختلف در IT و در سراسر جهان سوال ساده ای را پرسیدیم: چه چیزی عامل اصلی در تصمیم گیری برای نصب یک برنامه است؟ به عبارت دیگر، مهمترین چیزهایی که می توانید برای برنامه های خود فراهم کنید چیست؟


  اگر شما جزو تقریبا 2000 نفر از پاسخ دهندگان به نظرسنجی State of Application Services 2019 نبودید، من به شما این فرصت را می دهم که به این سؤال پاسخ دهید تا بتوانید مقایسه کنید.

  1. دسترسی (مانند تعادل بار و متعادل کردن بار سرور جهانی)
  2. امنیت (مانند فایروال شبکه، فایروال وب برنامه)
  3. هویت / دسترسی (مانند SSL VPN و هویت)
  4. عملکرد (مانند ذخیره سازی و فشرده سازی)
  5. تحرک (مانند دروازه VDI و IOT)
  اگر جواب شما "امنیت" بود، با 60 درصد از شرکت کنندگانی که همان جواب را دادند موافق هستید. امنیت مهمترین نوع سرویس کاربردی در فناوری اطلاعات است.

  دسترسی در سال 2015 بیشترین رای را گرفت و در سال 2016 با امنیت گره خورد، اما از آن زمان تا کنون همه چیز درباره ی امنیت بوده است. عملکرد و تحرک هرگز موفق به تهدید هویت و دسترسی به خدمات نشده اند، چه برسد به امنیت و یا در دسترس بودن. و اکنون هویت و دسترسی- و در دسترس بودن- نیز در حال باختن به امنیت می باشند.
  با توجه به تأثیرات چشمگیر امنیت - و یا عدم آن - که عنوان سرفصل ها و خوراک توییتر برای چند سال گذشته بوده است، زیاد هم تعجب آور نیست. در حالی که قطع شدگی ها قطعا می تواند موجب اختلال در میان مصرف کنندگان شود، هیچ چیز قابل مقایسه با آشفتگی پیش آمده پس از کشف نقض امنیت نیست.


  نقض امنیتی یک حادثه ناگهانی است. خرابی ها به ندرت به سطح عواقب خیلی شدید می رسند. خرابی ها کشف شده و به عنوان حکایت هایی برای تبلیغ "در دسترس بودن" توسط دیگران مورد استفاده قرار می گیرد. خرابی با همان صبر و همدلی مرتبط با فرهنگ "نه به سرزنش" مختص DevOps مواجه می شود. ما به دنبال علت می گردیم و سعی می کنیم آن را به شیوه ای بدون سرزنش مورد بررسی قرار دهیم. سپس ما با مصرف کنندگان آسیب دیده با شفافیت برخورد می کنیم ، جزئیات در وبلاگ ها در مورد "چه چیزی اشتباه پیش رفت و" و "آنچه که ما برای رفع آن انجام می دهیم."

  و ما در نهایت بخشیده می شویم.
  اما یک حادثه امنیتی که اطلاعات شخصی و خصوصی ما را در بر می گیرد؟ کسی مسئولیت را بر عهده می گیرد. چنگک ها بالا می روند، مشعل ها روشن هستند و توییت ها ارسال می شوند. با توجه به شدت واکنش عمومی به نقض ها، جای تعجب نیست که پاسخ دهندگان هنگام نصب برنامه ها امنیت را مطلقا ضروری می دانند.


  جای تعجب نیست که اطمینان به محافظت از برنامه ها در برابر حملات لایه کاربرد همچنان با گسترش به ابر نشان داده می شود. در سال 2018، افرادی با اطمینان پایین در محافظت در مقابل حملات لایه کاربردی (در مقیاس 1 به 5 که 1 اطمینان پایین و 5 اطمینان بالا است) 17 درصد پاسخ دهندگان بود. در سال 2019، به(20٪) رسید. کسانی که اطمینان بالایی دارند از 41٪ در سال 2018 به 37٪ در سال 2019 کاهش یافته است.


  تفاوت اطمینان در محافظت از برنامه ها در ابر عمومی در مقابل شرکتی قابل توجه است. بیش از نیمی (53٪) اطمینان ببیشتری داشتند که می توانند از برنامه های شرکتی محافظت کنند نا از برنامه های ابر عمومی(38٪).
  جالب توجه است، اهمیت قرار داده شده در خدمات امنیتی، تنها ترس از نقض نیست. استقرار سرویس های امنیتی برای محافظت از برنامه ها تاثیر قابل توجهی بر سطح اطمینان دارد.


  فقط کمتر از یک سوم (32 درصد) از پاسخ دهندگان که WAF را مستقر نکرده بودند اطمینان داشتند که می توانند برنامه ها را در ابر عمومی محافظت کنند. این برای افرادی که خدمات WAF را پیاده سازی کرده بودند 41 درصد افزایش پیدا کرد. شرکتی ها حتی نتایج بزرگتری را نشان داد. در حالیکه 43٪ از کسانی که در شرکت WAF نداشتند سطح بالایی از اطمینان داشتند، نتیجه برای افرادی که WAF مستقر کرده بودند، به 58٪ افزایش یافت.

  با این حال، سرویس امنیتی با بیشترین تاثیر بر اطمینان، تجزیه و تحلیل رفتاری کاربر بود. چهل و پنج درصد (45 درصد) پاسخ دهندگان که تحلیل تجزیه و تحلیل رفتار کاربر در ابر عمومی را گیاده سازی کرده بودند، اطمینان بیشتری داشتند که می توانند برنامه ها را در برابر حمله لایه کاربردی محافظت کنند.


  خدمات امنیتی همچنان جزء مهمی از اطمینان و استراتژی سازمان برای جلوگیری از نقض و دفاع در برابر حملات است. دولت خدمات کاربردی همچنان نشان می دهد که خدمات مرتبط با امنیت در حال رشد است، چه در شرکت ها و چه در ابر عمومی- به عنوان راهی برای مقابله با آسیب های تجاری در اقتصاد دیجیتال.

  انصراف از نظر