گروه دوران
بسته
(0) دانلود فایل
شما هیچ موردی قابل دانلود ندارید!
شماره تماس : 43585
دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  آموزش solarwinds

  آموزش solarwinds

  دوره آموزش آشنایی با نرم افزار قدرتمند مانیتورینگ شبکه Solarwinds


  SolarWinds مدیریت رمز عبور و مدیریت دانش مشتری را به پورتفولیوی اختصاصی IT خود اضافه می کند، سوئیت جدید SolarWindsPassportal ساخته شده برای MSPS، با در نظر داشتن یکپارچگی طراحی شده است.


  آستین، تگزاس، آوریل 26، 2019 (GLOBE NEWSWIRE) – سولارویندز یکی از پیشگامان نرم افزاری مدیریت قدرتمند و مقرون به صرفه، امروز اعلام کرد که SolarWinds® Passportal suite را راه اندازی کرده است - یک مجموعه ی یکپارچه از مدیریت رمز عبور و ابزارهای مدیریت دانش برای مشتریان، که پورتفولیوی محصولات امنیتی IT خود را بهتر از قبل کرده است. این نشان دهنده پیشرفت دیگری در مأموریت سولار ویندز برای ارائه محصولاتی است که به طور هدفمند طراحی شده اند تا حرفه ی حرفه ای ها را آسان تر کنند و شکاف در بازار که توسط فروشندگان امنیتی در سطح شرکت برآورده نشده را پر کنند.


  کوین تامپسون، مدیر عامل شرکت، سولار ویندز اظهار داشت: "در سولار ویندز ، هر حرکتی که ما برای راه اندازی راه حل ها ایجاد می کنیم، با یک سوال شروع می شود: آیا این به حل یک مشکل برای مشتریان ما کمک می کند؟ هنگامی که ما تصمیم گرفتیم پروژۀ امنیتی خود را با مجموعه SolarterWinds Passportal تقویت کنیم ، ما این سوال را با یک بله قطعی پاسخ دادیم. مجموعه محصولات جدید SolarWinds Passportal، ارائه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا به طور موثر از طیف وسیعی از اکوسیستم های فناوری اطلاعات را تحت نظر داشته باشند.


  درحالیکه بسیاری از فروشندگان امنیتی، شیوه ی پیچیده ای برای حل چالش های مدیریت امنیت اطلاعات دارند، تمرکز ما همیشه بر این بوده که با وجود پیچیدگی های پیش زمینه، فناوری اطلاعات _ از جمله امنیت_ را آسان بسازیم. راه اندازی امروز این ماموریت را به طور کامل پشتیبانی می کند و گامی دیگر در کمک به مشتریان ما است تا بر مدیریت فناوری اطلاعات و حل مشکلات IT متمرکز شوند. این کار ما است. "


  مجموعه جدید با استفاده از Passportal ، شرکت ارائه دهنده ی مدیریت رمز عبور متمرکز بر MSP و ابزارهای مدیریت دانش مشتری را که به راحتی با طیف گسترده ای از محصولات نرم افزاری IT ادغام می شود، به این خانواده می پیوندد.
  جان پگلیاکا، معاون اجرایی، مدیر کل، MSP، سولار ویندز اعلام کرد:" برای اکثر MSP ها، مدیریت رمز عبور پیچیده و وقت گیر است زیرا آنها خدمات کسب و کار خود را مقیاس بندی می کنند، اما به آن نیاز دارند تا بهره وری عملیاتی را افزایش و خطر را کاهش دهند.


  MSP، سولار ویندز. "مجموعه SolarterWinds Passportal به طور خاص این نیاز را پاسخ می دهد. چرا که از پایه برای MSP طراحی شده است. با یک چارچوب باز هدفمند، این جدیدترین محصول امنیتی MSP به راحتی با ابزارهایی که مشتریان ما استفاده می کنند (حتی از آنهایی که ممکن است بصورت ناخواسته مجبور به استفاده از آنها شده باشند) به طور کامل ادغام می شوند تا بتوانند محیط های خود را به نحوی که می خواهند و نیاز دارند اجرا کنند. توانایی اضافه کردن سریع ابزارهای تخصصی مانند مدیریت رمز عبور و مدیریت اطلاعات ممتاز به ویژه برای MSP که مشتری آن، SMB، به هدف جدید جرایم سایبری تبدیل شده است، بسیار مهم است. "


  مجموعه محصولات Passportal SolarWinds ، مدیریت آسان رمز عبور و ابزار مدیریت دانش مشتری را برای MPS ها در یک کنسول واحد فراهم می کند. محصولات به صورت خود خدمتی و از طریق مدل مدیریت رمز عبور به عنوان یک سرویس (PMaaS) ارائه داده می شود، که به ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا خدمات بازنگری شده ای را برای رفع مشکلات رمز عبور و دیگر درگیری های مشتریان شان ارائه دهد.


  قابلیت های خاص شامل گذرواژه امن و مدیریت مستندات برای دسترسی سریع به اطلاعات مورد نیاز برای پشتیبانی موثر و تنظیم مجدد رمز عبور خود سرویس برای ارائه تجربه ایمن و خودکار است. محصولات گواهی SOC 2 Type 1 سازگار با GDPR طوری طراحی شده اند که به راحتی با راه حل های شخص ثالث که MSP ها از آن استفاده می کنند ادغام شوند.


  کالین ناکس، مدیر عامل، پاسپورتال گفت: " پاسپورتال افتخار دارد که بخشی از خانواده ی سولار ویندز شود." "من خودم یک MSP بوده ام و با چالش هایی که آنها در پیدا کردن ابزار مناسب IT و امنیت برای حمایت از کسب و کار خود روبرو هستند آشنایی دارم. ما همواره با در نظر داشتن MSP فناوری ها را توسعه داده ایم و این به طور کامل با روش سولار ویندز برای قرار دادن مشتری در اولویت مطابقت دارد، ضمن در نظر گرفتن محصولات پیشرو در صنعت مدیریت فناوری اطلاعات که با رعایت سادگی طراحی شده اند. این یک حرکت واقعا هیجان انگیز برای ما و بازار MSP است. "


  درباره سولار ویندز
  سولار ویندزیکی از پیشگامان نرم افزاری مدیریت قدرتمند و مقرون به صرفه IT است. محصولات ما به سازمان ها در سراسر جهان، صرف نظر از نوع، اندازه یا پیچیدگی زیرساخت های فناوری اطلاعات، قدرت نظارت و مدیریت عملکرد محیط IT خود را می دهد، چه در محل، در ابر، و یا در مدل های ترکیبی.


  ما به طور مداوم با تمام متخصصان فناوری – حرفه ای های عملیات IT، متخصصان DevOps و ارائه دهندگان سرویس های مدیریت (MSPs)- ارتباط برقرار می کنیم تا چالش هایی را که با آنها در پشتیبانی از زیرساخت IT با کارآیی و استفاده بالا روبرو هستند را درک کنیم. بینش هایی که ما از درگیر شدن با آنها در مکان هایی مانند جامعه مجازی THWACK به دست می آوریم، به ما امکان می دهد که محصولاتی را بسازیم که چالش های مدیریت IT به خوبی درک شده را به گونه ای که متخصصان فن آوری می خواهند حل وفصل کنیم. این تمرکز بر روی کاربر و متعهد بودن به برتری در مدیریت ترکیبی فناوری اطلاعات end-to-end ،سولار ویندز را تبدیل به یک رهبر جهانی در مدیریت نرم افزار شبکه و راه حل های MSP کرده است.

  در این راستا دوره های تخصصی آموزش Solarwinds توسط اساتید برتر گروه دوران برگزار می گردد.

  انصراف از نظر