دوره آموزش HPE 3PAR I,II

دوره HPE 3PAR I, II به مرور کلی سخت‌افزارهای HPE 3PAR I, II (سری مختلف 3PAR) و معماری آنان می‌پردازد و با هدف آشنایی مدیران شبکه  با ساختار درونی خانوادهHPE 3PAR array  می‌گردد. دوره HPE 3PAR I, II  آموزشی برگرفته از نسخه عرضه شده HPE 3PAR StoreServ OS 3.2.2 است .

4,000,000 هزار تومان

دوره آموزش HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2

دوره   HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2طراحی شده است تا شرکت کنندگان را با اصول اساسی مورد نیاز برای معماری  و راه حل های فناوری اطلاعات ترکیبی آشنا کند. دوره HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2  بر روی شبکه HPE، سرور و راه حل های ذخیره سازی برای مشتریان SMB تمرکز خواهد کرد. در دوره HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2  از طریق استفاده از سناریوهای مشتری و آزمایشگاه‌های گسترده، شرکت‌کنندگان یاد خواهند گرفت که چگونه یک مرکز داده کوچک را برای برآورده کردن نیازهای مشتری راه‌اندازی و پیکربندی کنند.

3,300,000 هزار تومان

دوره آموزش EMC VPLEX Management

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

4,500,000 هزار تومان

دوره آموزش EMC Pack ISM + Unity

دوره EMC Pack ISM + Unity توسط دوران آکادمی و با توجه به کاربردی بودن و همچنین پیش نیاز بودن دوره ISM جهت شرکت در دوره EMC Unity و صرفه جویی در وقت و هزینه دانش‌پذیران طبق سرفصل‌های اصلی و بروز شرکت EMC ایجاد شده است.

7,800,000 هزار تومان

دوره آموزش EMC Data Domain

دوره EMC Data Domainدانش و مهارت مورد نیاز برای مدیریت سیستم‌های دیتا دامین است. این دوره به صورت ارائه مباحث تئوری و اجرای سناریوهای عملی و کاربردی توسط اساتید مجرب و دارای مدارک بین‌المللی از شرکت EMC در مورد مفاهیم سیستم Data Domain، برگزار می‌شود.
پیکربندی، مدیریت رابط‌های شبکه، همچنین پیکربندی و مدیریت یک VTL، انجام پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها، مدیریت امنیت داده‌ها، DD Boost و تکثیر داده‌ها در دیتا دامین.
6,000,000 هزار تومان

دوره آموزش RecoverPoint Management

دوره RecoverPoint Management شرکت (دل ای.ام.سی) برای کارشناسان و مدیرانی که مسئولیت اداره و مدیریت یک محیط RecoverPoint را بر عهده دارد طراحی شده است. این دوره براعمال نفوذ فناوری RecoverPoint برای دستیابی و حفظ اهداف بازیابی نقطه‌ای (RPO) و اهداف زمان بازیابی (RTO) متمرکز است. این دوره از RecoverPoint نسخه 4.0 را موضوع آموزشی خود قرارداده است.این دوره به منظور آماده‌سازی پرسنل فنی سازمان‌ها برای انجام پیاده‌سازی انواع کلاسترهای طراحی شده RecoverPoint ایجاد شده است. این دوره شامل پوشش Classic RecoverPoint RecoverPoint با VNX (که قبلا با نام RecoverPoint / SE شناخته می‌شد) و RecoverPoint برای ماشین‌های مجازی است.
5,000,000 هزار تومان

دوره آموزش بانک های اطلاعاتی غیر رابطه ای NoSQL

شرح دوره

در دوره بانک‌های اطلاعاتی غیررابطه ای NoSQL به معرفی کلی از پایگاه داده‌های NoSQL و کاربرد آن‌ها خواهیم پرداخت سپس به طور خاص روی پایگاه داده‌ای MongoDB تمرکز خواهیم کرد و به صورت عملی روی این پایگاه‌ داده‌ کار خواهیم کرد.
پایگاه داده‌های NoSQL پایگاه داده‌هایی هستند که شیوه‌ای متفاوت از پایگاه داده‌های رابطه‌ای برای ذخیره و بازیابی اطلاعات در پیش گرفته‌اند. این پایگاه داده‌ها در کلان داده استفاده روز افزودنی پیدا کرده‌اند. از مزایای این پایگاه داده ها می‌توان به سادگی طراحی نسبت به پایگاه داده‌های رابطه‌ای، horziontal scaling ساده‌تر و کنترل بهتر روی Availabilty اشاره کرد. از جمله مهم‌ترین انواع پایگاه داده‌ای NoSQL می‌توان به نوع گراف مانند Neo4J، نوع Docuemnt Store مانند MongoDB و نوع KeyValue مانند Redis و Cassandra اشاره کرد.
1,700,000 هزار تومان

دوره آموزش بکارگیری ابزارهای داده کاوی

شرح دوره بکارگیری ابزارهای داده کاوی

با توجه به الگوریتم‌های متنوع و پیچیده پیاده‌سازی تمامی الگوریتم‌ها برای یک متخصص داده ممکن نیست و بهترین کار استفاده از ابزارهایی است که این الگوریتم‌ها رو به شکلی صحیح و قابل اعتماد پیاده‌سازی کرده‌اند. در دوره بکارگیری ابزارهای داده کاوی به معرفی کتابخانه پاندا در زبان پایتون خواهیم پرداخت. دلیل استفاده از پایتون و پاندا، راحتی، قدرت عمل و محبوبیت آن است.

تماس با ما

دوره آموزش آشنایی با الگوریتم های داده کاوی

شرح دوره

داده‌کاوی به بخشی از روند تبدیل داده‌ی خام به دانش گفته می شود که در آن به یافتن یا اعتبارسنجی الگوها می‌پردازیم. معمولا در داده‌کاوی با حجم بسیار زیادی از داده روبه‌رو هستیم. در دوره آشنایی با الگوریتم های داده کاوی ما می‌توانیم کارهای زیر را انجام دهیم:

Anomaly Detection
Association rule learning
Clustering
Classification
Regression
Summarization

تماس با ما

دوره آموزش Veritas NetBackup Appliances Configuration and Management

شرح دوره Veritas NetBackup Appliances Configuration and Management

با اتمام دوره Veritas NetBackup Appliances Configuration and Management می‌توانید:

اجزای اصلی سخت‌افزار و نرم‌افزار NetBackup را شرح دهید.
NetBackup Appliance را پیکربندی کنید.
لوازم را در محیط NetBackup ادغام کنید، پشتیبان‌گیری کنید و بازیابی کنید.
مشکلات ابزار را با ابزار عیب‌یابی حل کنید.
سلامت دستگاه را کنترل کنید.
نرم افزار دستگاه را به روز کنید.
وسایل را حفظ کنید.
وسایل را مجددا تنظیم کنید.
پیکربندی و حفظ CloudCatalyst.
استقرار برنامه مجازی.

تماس با ما

دوره آموزش Veritas NetBackup Maintenance and Troubleshooting

شرح دوره Veritas NetBackup Maintenance and Troubleshooting

آموزش Veritas NetBackup Maintenance and Troubleshooting زیرمجموعه آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات است.

پیش‌نیاز دوره

دانشپذیران باید با مفاهیم عمومی شبکه و ذخیره سازی و مدیریت و پیکربندی ویندوز یا سیستم عامل های لینوکس آشنا باشند

دانشپذیران همچنین باید حداقل یکتا سه سال تجربه کار با NetBackup داشته باشند

تماس با ما

دوره آموزش Veritas NetBackup Administration

شرح دوره Veritas NetBackup Administration

دوره Veritas NetBackup Administration: یک دوره مدیریت سیستم نت بک آپ است، مهارت‌های لازم  را برای موفقیت در اجرای استراتژی محافظت از اطلاعات را به وسیله سیستم آموزش کاملا حرفه‌ای دوران آکادمی و با استفاده از لابراتورهای مجهز و اساتید مجرب و دارای مدرک بین‌المللی این دوره‌ها کسب خواهید کرد. شما اصول کلی ، پیکربندی و مدیریت NetBackup را یاد خواهید گرفت، از جمله نحوه استفاده بهینه از ابزارها و رابطه‌ای NetBackup، نظارت بر عملکردهای پشتیبان‌گیری و اطمینان از دستیابی به اهداف بازیابی اطلاعات.

6,900,000 هزار تومان

دوره آموزش Veritas NetBackup Advance

شرح دوره Veritas NetBackup Administration

دوره Veritas NetBackup Administration: یک دوره مدیریت سیستم نت بک آپ است، مهارت‌های لازم  را برای موفقیت در اجرای استراتژی محافظت از اطلاعات را به وسیله سیستم آموزش کاملا حرفه‌ای دوران آکادمی و با استفاده از لابراتورهای مجهز و اساتید مجرب و دارای مدرک بین‌المللی این دوره‌ها کسب خواهید کرد. شما اصول کلی ، پیکربندی و مدیریت NetBackup را یاد خواهید گرفت، از جمله نحوه استفاده بهینه از ابزارها و رابطه‌ای NetBackup، نظارت بر عملکردهای پشتیبان‌گیری و اطمینان از دستیابی به اهداف بازیابی اطلاعات.

8,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Veeam Certified Engineer Design & Optimization

شرح دوره Veeam Certified Engineer Design & Optimization

در دوره Veeam Certified Engineer Design & Optimization نحوه طراحی و بهینه‌سازی، سیستم ذخیره و بازیابی اطلاعات با نرم‌افزار Veaam Backup آموزش داده می‌شود. در این دوره آموزشی دو روزه، متمرکز بر آموزش مهارت‌های فناوری اطلاعات برای مهارت در اندازه، دامنه، طراحی، بهینه‌سازی، خودکارسازی و عیب‌یابی استقرار مجموعه Veeam Availability Suite است. این کلاس همچنین ملاحظات امنیتی، ممیزی و رعایت قوانین را در هنگام کار با مجموعه قابلیت دسترسی Veeam پوشش می‌دهد.

تماس با ما

دوره آموزش Veeam Certified Engineer

شرح دوره

راهکار حرفه‌ای Veeam Backup مغز متفکر سیستم‌های پشتیبان‌گیری می‌باشند. به صورتیکه که کلیه کارها، اقدامات و روال‌ها را ایجاد و اجرا می‌کند،
مدیریت و نظارت بر سیستم‌ها از یک سو – و ارتباطات از سوی دیگر آن می‌باشد. از دیگر وظایف Veeam می‌توان به Backup Proxy، گرفتن Snapshot از vCenter نیز اشار کرد. شیوه پیاده‌سازی و اجرای veeam با در نظر گرفتن مدل زیرساخت مجازی‌سازی شده و همچنین شبکه و سیستم‌های ذخیره‌سازی مختلف می‌باشد. دوره Veeam Certified Engineer زیرمجموعه دوره‌های ذخیره و بازیابی اطلاعات است.
به زبان دیگر می‌توان گفت که مجری قادر خواهد بود با در نظر گرفتن امکانات شرکت حد مورد نظر از کیفیت و کمیت‌ها را تعیین کرد، طرح‌ها را بر بر اساس امکانات و هزینه‌های ممکن پیاده‌سازی کند.

5,000,000 هزار تومان

دوره‌های آموزشی ذخیره و بازیابی اطلاعات

دوره‌های آموزشی ذخیره و بازیابی اطلاعات یکی از حوزه‌های تخصصی در فناوری اطلاعات است. بدین منظور دوران آکادمی در راستای آموزش با کیفیت (کمی و کیفی) حداقل 30 دوره آموزشی حرفه‌ای را تدوین نموده است. با اتکا به اساتید با تجربه و تهجیزات مناسب سعی بر این داشته‌ایم که دوره‌های ذخیره و بازیابی اطلاعات را به بهترین شکل برگزار کنیم.

  • دوره‌های Big Data
  • دوره‌های HP
  • دوره‌های EMC
  • دوره‌های NetBackup
  • دوره‌های veeam