دوره آموزش بانک های اطلاعاتی غیر رابطه ای NoSQL

شرح دوره

در دوره بانک‌های اطلاعاتی غیررابطه ای NoSQL به معرفی کلی از پایگاه داده‌های NoSQL و کاربرد آن‌ها خواهیم پرداخت سپس به طور خاص روی پایگاه داده‌ای MongoDB تمرکز خواهیم کرد و به صورت عملی روی این پایگاه‌ داده‌ کار خواهیم کرد.
پایگاه داده‌های NoSQL پایگاه داده‌هایی هستند که شیوه‌ای متفاوت از پایگاه داده‌های رابطه‌ای برای ذخیره و بازیابی اطلاعات در پیش گرفته‌اند. این پایگاه داده‌ها در کلان داده استفاده روز افزودنی پیدا کرده‌اند. از مزایای این پایگاه داده ها می‌توان به سادگی طراحی نسبت به پایگاه داده‌های رابطه‌ای، horziontal scaling ساده‌تر و کنترل بهتر روی Availabilty اشاره کرد. از جمله مهم‌ترین انواع پایگاه داده‌ای NoSQL می‌توان به نوع گراف مانند Neo4J، نوع Docuemnt Store مانند MongoDB و نوع KeyValue مانند Redis و Cassandra اشاره کرد.
1,700,000 هزار تومان

دوره آموزش بکارگیری ابزارهای داده کاوی

شرح دوره بکارگیری ابزارهای داده کاوی

با توجه به الگوریتم‌های متنوع و پیچیده پیاده‌سازی تمامی الگوریتم‌ها برای یک متخصص داده ممکن نیست و بهترین کار استفاده از ابزارهایی است که این الگوریتم‌ها رو به شکلی صحیح و قابل اعتماد پیاده‌سازی کرده‌اند. در دوره بکارگیری ابزارهای داده کاوی به معرفی کتابخانه پاندا در زبان پایتون خواهیم پرداخت. دلیل استفاده از پایتون و پاندا، راحتی، قدرت عمل و محبوبیت آن است.

تماس با ما

دوره آموزش آشنایی با الگوریتم های داده کاوی

شرح دوره

داده‌کاوی به بخشی از روند تبدیل داده‌ی خام به دانش گفته می شود که در آن به یافتن یا اعتبارسنجی الگوها می‌پردازیم. معمولا در داده‌کاوی با حجم بسیار زیادی از داده روبه‌رو هستیم. در دوره آشنایی با الگوریتم های داده کاوی ما می‌توانیم کارهای زیر را انجام دهیم:

Anomaly Detection
Association rule learning
Clustering
Classification
Regression
Summarization

تماس با ما