دوره آموزش Business Continuity Management

بهبود و ارتقا سطح اقتصادی و کسب و کار در هرکشوری و در نیجه های بهبود کیفیت زندگی در آن نیازمند بالا بردن و سطح استاندرد کیفی رهبری و مدیریت در ساختارها و بنگاه های اقتصادی و اجتماعی می باشد.
پس نتیجه میگیرم که حاصل ارتقا سطح دانش مدیریتی را می توان بهره وری بیشتر دانست و از منابع ، پتانسیل ها و امکانات موجود، محصول و خدمات بیشتری را ارائه کرد.

تماس با ما

دوره آموزش مديريت پروژه براساس استاندارد PMBOK

شرح دوره مديريت پروژه براساس استاندارد PMBOK

دوره مديريت پروژه براساس استاندارد PMBOK راهنمایی را برای مدیریت پروژه‌های منفرد فراهم می سازد و در کنار تعریف مفاهیم مرتبط با مدیریت پروژه به توضیح چرخه حیات مدیریت پروژه نیز می‌پردازد. این راهنما شامل استاندارد شناخته شده جهانی است و ادبیات مشترکی را درون حرفه مدیریت پروژه در راستای استفاده و کاربرد مفاهیم مدیریت پروژه، فراهم و ترویج می‌نماید.

تماس با ما

دوره آموزش پریماورا P6

شرح دوره پریماورا P6

دوره پریماورا P6 زیرمجموعه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات است که در آن به موارد زیر می‌پردازیم:

دانلود، نصب، شناخت معماری، آشنایی با رابط کاربر
بازکردن یک پروژه، شناخت EPS و ایجاد یک پروژه جدید
مروری بر ساختار شکست کار و ایجاد یک WBS
وارد کردن فایل‌های چیدمان (PLF)
افزودن فعالیت‌ها و لینک‌های فعالیت‌ها
معرفی و تنظیم چیدمان فعالیت (Activity Layout)
وارد کردن فایل‌های XER و استخراج کردن پروژه‌ها به یک فایل XE

تماس با ما

دوره آموزش SCRUM

شرح دوره SCRUM

اسکرام یک چارچوب چابک و پیشرو برای اجرای پروژه‌های پیچیده می‌باشد و از سوی سازمان‌های مطرح جهانی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. این رویکرد در ابتدا در حوزه توسعه نرم‌افزار مورد استفاده قرار گرفت، ولی پس از گذشت زمان به اثبات رسید که آن را می‌توان در مدیریت هر پروژه پیچیده‌ای به کار بست. دوره SCRUM یکی از دوره‌های مدیریت فناوری اطلاعات است.

2,000,000 هزار تومان

دوره آموزش (Professional Scrum Master (PSM

شرح دوره (Professional Scrum Master (PSM

اسکرام یک روش گروهی برای تولید و توسعه نرم افزار است، این متدولوژی یک مدل تکرار شونده از متدلوژی Agile برای حل مسائل پیچیده است، در واقع اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک برای تولید محصول نیست، بلکه چارچوبی است که بوسیله آن می‌توان مدیریت تولید محصول را بهینه نمود. هدف از دوره (Professional Scrum Master (PSM بررسی مفاهیم کلیدی و پایه ای اسکرام همراه با تمرکز بر نقش اسکرام مستر است.

2,000,000 هزار تومان