دوره آموزش MTCNA

دوره MTCNA

کمپانی میکروتیک در سال ۱۹۹۵ وارد بازار صنعت IT شد. از محصولات آن در خصوص اینترنت بیسیم (WISP) در کشور لتونی شروع کرد و نیز در سال ۱۹۹۶ با اجرای پروژه‌های وایرلس در مناطق گوناگون جهان به فعالیت خود ادامه داد.

در سال ۱۹۹۷ سیستم عاملی برای ارائه مسیریابی و شبکه‌های بی‌سیم را با توانمندی‌های فراوان و شگفت‌انگیزی به نام RouterOS تولید نمود. یکی از نکات ویژه این سیستم عامل این بود که بر روی سیستم عامل‌ها کامپیوتری قابلیت نصب داشت. با توسعه روز افزون فعالیت‌ها و افزایش محبوبیت این سیستم و عملکردهای قابل توجه آن در زمینه شبکه، کمپانی توانست تولید سخت‌افزار را به همراه سیستم عامل خود به نام RouterBoard توسعه دهد.

1,300,000 هزار تومان

دوره آموزش MTCWE

دوره MTCWE

هدف این دوره MTCWE آشنایی دانش‌پذیر با مفاهیم و نحوه پیاده‌سازی شبکه‌های وایرلس با امکانات و تجهیزات میکروتیک است و می‌تواند توپولوژی‌های مختلف وایرلس را طراحی پیاده‌سازی و راه‌اندازی و رفع اشکال کنند.

اساتید آموزش شبکه دوران آکادمی به ویژه اساتید آموزش MTCWE با بهره‌مندی از لابراتوار تخصصی آموزش آنلاین این فضا را بوجود آورده تا دانش‌پذیران بتوانند به صورت خاص در این دوره حضور داشته باشند.

2,000,000 هزار تومان

دوره آموزش MTCUME

دوره MTCUME

دوره آموزشی MTCUME جهت راه‌اندازی RADIUS و مدیریت پهنای باند شبکه و شیوه مدیریت اصولی کاربران شبکه و ویژگی‌های هات اسپات عنوان می‌شود. در این دوره پروتکل‌های PPP و نحوه استفاده از آن به همراه RADIUS آموزش داده می‌شود.

دانش‌پذیر با گذراندن این دوره دانش کافی جهت پیاده‌سازی انواع تونل‌ها، مدیریت حساب‌ها، مدیریت کاربران و .. کسب خواهد کرد.

1,500,000 هزار تومان

دوره آموزش MTCTCE

دوره MTCTCE

مباحث آموزش MTCTCE جهت پیکربندی مدیریت کنترل پهنای باند و مدیریت ترافیک و استفاده از ویژگی وب پروکسی و DNS Caching در تجهیزات مربوط میکروتیک می باشد. این دروه یکی از دوره‌های آموزش میکروتیک محسوب می‌شود که توسط اساتید آموزش mikrotik آکادمی دوران برای علاقه‌مندان برگزار می‌گردد.

این دوره آموزش قابلیت برگزاری به صورت آنلاین را دارد و با استفاده از لابراتوار دوران آکادمی این امکان برای علاقه‌مندان فراهم می‌گردد.

تماس با ما

دوره آموزش MTCRE

دوره MTCRE

این دوره آموزشی جهت معرفی و آموزش مفاهیم و تنظیمات مربوط به مسیریابی به وسیله تجهیزات میکروتیک می‌باشد. دانش‌پذیران در پایان این دوره توانایی پیکربندی و راه‌اندازی، مسیریابی استاتیک و داینامیک، VLAN و … دارا خواهند بود. به طور کلی در این دوره دانش‌پذیر با انواع روتینگ و راه‌اندازی آن‌ها در میکروتیک، انواع پروتکل‌های روتینگ آشنا خواهند شد و مهارت کافی بر راه‌اندازی انواع VPNها و مفاهیم سوئیچینگ و راه‌اندازی آن‌ها خواهند داشت.

1,300,000 هزار تومان

دوره آموزش MTCINE

دوره

تمرکز دوره آموزش MTCINE بر مطالب و پیکربندی‌های مربوط به پروتکل BGP ،MPLS و VPLS در میکروتیک است.

در پایان دوره دانشجویان قادر به راه اندازی سرویس‌های مورد نیاز برای مراکز Service Provider ،ISP و … خواهند بود. در دوره MTCINE افراد با قراردادن روتر میکروتیک در شبکه‌های گسترده آشنا می‌شوند و پیکربندی BGP ,MPLS را بر روی روتر میکروتیک فرا می‌گیرند. در پایان دوره MTCINE دانشجویان قادر به راه اندازی سرویس‌های مورد نیاز برای مراکز Service Provider ،ISP و … خواهند بود.

2,000,000 هزار تومان