آموزشگاه های بین المللی

Red Education رهبر آموزش های ویژه و خدمات حرفه ای برای جامعه فناوری اطلاعات در سراسر آسیا و اقیانوسیه است. آموزش های معتبر برترین برند های فناوری اطلاعات را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند.
از بدو تأسیس در سال 2005، بیش از 50،000 نفر آموزش را به هر شرکت بزرگ، سازمان دولتی و … برگزار نموده است.

تجربه باعث ایجاد تفاوت در آموزش می شود و مدرسان Red Education همه متخصصان IT هستند که تجربه ای عملی و دانش فنی زیادی را به کلاس می آورند و اطمینان می دهند که آنها برای ارائه یک تجربه یادگیری بی نقص در کنار دانش پذیران هستند.

02143585266

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

آشنایی با TRAINOCATE

شعار: غنی سازی زندگی از طریق آموزش و دانش
TRAINOCATE یکی از معتبرترین ارائه دهندگان آموزش توسعه فناوری اطلاعات و توانایی های انسانی در آسیا است. Trainocate علاقه است که مرتبط ترین گواهینامه ها و دوره های شناخته شده در صنعت را به مشتریان خود ارائه دهد که آنها را به اوج مشاغل آنها سوق دهد.
با بیش از 20 سال تجربه، تخصص TRAINOCATE در زمینه تهیه فن آوری ها و گواهینامه های خاص فروشندگان، راه حل های بالای فناوری اطلاعات

آکادمی آرانت

آکادمی آرانت، بطور رسمی فعالیت خود را درقالب مرکز آموزشهای مجازی دوره های تخصصی مدیران و به منظور توسعه و ترویج روشهای آموزشی نوین و دروس تخصصی روز دنیا در سال 2016 با اخذ امتیاز رسمی و عقد قرارداد با کمپانی VMEdu امریکا به عنوان Global Authorized Training Partner “مرکز مورد تایید عرضه جهانی دروس مجازی و تامین محتوای آموزشی آنلاین، مستقر در شهر ایروان کشور ارمنستان رسماً آغاز نموده است.
این آکادمی با امکان عرضه آسان دروس و دوره های معتبر از طریق مراجع ذیصلاح (Accreditation Body) و شناخته شده جهانی در بستر (Global LCMS based on Cloud) سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی اشتراکی در حوزه صنعت، مدیریت و فناوری اطلاعات با همکاری دوران آکادمی به عنوان نماینده رسمی در ایران زمینه ساز برخورداری سازمانها و اشخاص متقاضی و علاقمند به آموزش تخصصی و اخذ مدارک تخصصی معتبر در این رشته ها خواهد بود.

این آموزشگاه ها کجا هستند؟

این آموزشگاه در بیش از 15 کشور دنیا شعبه دارند که داخل سایت رسمی معرفی نموده اند.

اعتبار این آموزشگاه ها چقدر است؟

این آموزشگاه ها مراکز رسمی برگزاری دوره های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات هستن و جهت برگزاری دوره های مختلف از شرکت هایی مثل Cisco، مایکروسافت و … مجوز دارندو مدارک پایان دوره آنها معتبر می باشد.

چرا باید از طریق دوران ثبت نام کنیم؟
  • با توجه به تفاهم نامه ای که بین دوران آکادمی (شرکت نوآوران ارتباطات دوران) و این آموزشگاه ها وجود دارد شما می توانید با هزینه بسیار کم تر ثبت نام کنید.
  • با ثبت نام در این دوره ها از 30 تخفیف ثبت نام در دوره های دوران آکادمی استفاده نمایید.
هزینه دوره ها به چه صورت هستند؟

طبق لیست اعلام شده در تقویم آموزشی

هزینه ها را چطور باید پرداخت کرد؟

هزینه ها طبق لیست به دلار باید پرداخت شود.

مزایای دوران آکادمی

  • ارائه مدرک معتبر
  • برگزاری دوره ها بصورت کاملا عملی
  • استفاده از لابراتور مجهز
  • استفاده از برترین اساتید داخلی و با مدرک بین المللی
  • با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره ها
  • تخفیف جهت حضور در دوره های بعدی
  • دريافت مدرک بين المللی مرتبط

جشنواره عید 1403