آموزش دوره SANS SEC 565

آشنایی با دوره SANS SEC 565 تست نفوذ جهت شناسایی  آسیب‌پذیری‌ها مؤثر است، اما جهت آماده سازی تیم های دفاعی…

تماس با ما

آموزش دوره SANS 530

آموزش دوره SANS 530 معماری و مهندسی امنیت دفاعی: پیاده سازی Zero Trust برای شرکت های چند وجهی دوره سنس…

6,500,000 هزار تومان

دوره آموزش SANS SEC542

برنامه‌های وب در هر سازمان مدرن نقش اساسی دارند. اما اگر سازمان شما برنامه‌های وب خود را به درستی آزمایش و ایمن نکرده باشد، مهاجمان می‌توانند این برنامه‌ها را به خطر بیاندازند، به عملکرد تجاری آسیب بزنند و داده‌ها را سرقت کنند. متأسفانه بسیاری از سازمان‌ها تحت این تصور اشتباه عمل می‌کنند که یک اسکنر امنیتی برنامه کاربردی وب با اطمینان می‌تواند نقص‌هایی را در سیستم‌های خود کشف کند.

5,300,000 هزار تومان

دوره آموزش SANS SEC503

دوره SANS SEC503 یکی از مهمترین دوره‌هایی است که در حرفه امنیت اطلاعات  که یک فرد می‌تواند شرکت کند. در حالی که دانش‌پذیرانی که تجربه حضور در این دوره را داشتن آن را به عنوان دشوارترین کلاسی توصیف می‌کنند که در آن شرکت کرده‌اند، اما همچنین به ما می‌گویند که این بهترین کلاس است. این دوره برای افرادی نیست که به سادگی بدنبال درک هشدارهای تولید شده توسط سیستم تشخیص نفوذ خارج از جعبه (IDS) هستند.

4,000,000 هزار تومان

دوره آموزش SANS SEC560

دوره SANS SEC560 به شما کمک می‌کند تا تکنیک‌های خاص و اثبات شده و ابزار مورد نیاز برای پیاده‌سازی و ممیزی کنترل‌های امنیتی، بحرانی را به عنوان مستندات مرکز امنیت اینترنت (CIS) کنترل نمایید. همانطور که تهدیدات در حال تکامل هستن، امنیت سازمان نیز باید تکامل یابد. برای فعال ساختن سازمان شما در کنار این سناریو تهدید همیشه در حال تغییر است،

5,300,000 هزار تومان

دوره آموزش PWK ( تست نفوذ با کالی لینوکس )

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

2,700,000 هزار تومان

دوره آموزش F5 Configuring F5 BIG-IP LTM

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

تماس با ما

دوره آموزش F5 Configuring F5 BIG-IP AFM

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

تماس با ما

دوره آموزش CISSP

شرح دوره CISSP دوره CISSP (Certified Information Systems Security Professional) یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین گواهینامه‌ها در زمینه امنیت اطلاعات…

5,000,000 هزار تومان

دوره آموزشی SSCP (Systems Security Certified Practitioner)

دوره SSCP یا همان “متخصص امنیت سیستم‌ها” ازجمله دوره‌های پایه دنیای امنیت می‌باشد که توسط موسسه ISC2 طراحی و ارائه شده است. هدف اصلی این دوره آموزش مفاهیم اصلی و پایه در زمینه امنیت شبکه‌های کامپیوتری (سیستم‌های کامپیوتری) و همچنین تربیت نیروهای متخصص در این حوزه می‌باشد.

4,000,000 هزار تومان

دوره آموزش SANS PenTest Pack Level 0

شرح دوره SANS PENTEST PACK Level 1

این دوره آموزشی در دوران آکادمی ، و با در نظر گرفتن نیاز به تربیت تیم های تست نفوذ و SOC گروه دوران طراحی و عملیاتی شده. دانشپذیران و علاقمندان با در این دوره با مباحث پایه ای شبکه و امنیت شروع می کنند . سپس به مباحث تخصصی و حرفه ای حوزه تست نفوذ با استفاده از سناریوهای عملیاتی می پردازند، تا آماده ورود به تیم های SOC و Pentest شوند.

تماس با ما

دوره آموزش SANS Forensics Pack Level 2

شرح دوره SANS Forensics Pack Level 2

هدف این دوره فارنزیک بدافزار یا همان آنالیز Malware می باشد همانطوری که می دانید در دنیای امروزی انواعی از بدافزارها مانند ویروس ها و باج افزارها و غیره وجود دارد و خیلی از شرکت ها و سازمان ها و یا افراد این بدافزارها را به نوعی تجربه کرده اند حال سوالی که پیش می آید این است که آیا می توان بدافزارها را شناسایی و آنالیز کرد از کجا می توان فهمید که برروی یک سیستم  بدافزار وجود دارد اگر کسی از شما بپرسد که آیا سیستم شما تحت کنترل یک هکر هست چه جوابی دارید این دوره برای رسیدن به این سوال طراحی شده است ما در این دوره انواع روش های آنالیز Malware را به صورت استاتیک و داینامیک بررسی خواهیم کرد و از طرفی با مهندسی معکوس برای آنالیز بدافزارها استفاده خواهیم کرد.

تماس با ما

سرفصل دوره جامع اسپلانک

مدت دوره: 70 ساعت

عنوان دوره: دوره جامع اسپلانک

 

 

 

Splunk Fundamentals 1

Course Topics

Introduction to Splunk’s interface

Basic searching

Using fields in searches

Search fundamentals

Transforming commands

Creating reports and dashboards

10,000,000 هزار تومان

دوره آموزشی SANS ICS 515

ICS515: ICS Visibility، Detection و Response به شما کمک می‌کند تا در شبکه‌های سیستم کنترل صنعتی (ICS)/فناوری عملیاتی (OT) خود، دید و شناسایی دارایی‌ها را به دست آورید، تهدیدات سایبری را رصد و شناسایی کنید، حملات سایبری ICS را برای استخراج درس‌های آموخته شده تخریب کنید، انجام دهید. واکنش به حادثه، و یک رویکرد مبتنی بر اطلاعات برای اجرای یک برنامه امنیت سایبری پیشرو ICS در جهان برای اطمینان از عملیات ایمن و قابل اعتماد اتخاذ کنید.

تماس با ما

دوره آموزش مهندسی تست نفوذ شبکه (Network Pentest Engineering)

دوره  GIAC Penetration Tester(SANS560) توانایی یک متخصص را در انجام صحیح تست نفوذ با استفاده از بهترین تکنیک ها و روش های عملی تایید می کند. دارندگان گواهینامه GPEN دانش و مهارت لازم را برای بهره برداری و مشارکت در شناسایی دقیق و همچنین استفاده از رویکرد فرآیند محور برای پروژه های آزمایش نفوذ دارند. گواهینامه GIAC Exploit Scientist and Advanced Penetration Tester(SANS660) توانایی یک حرفه ای را در یافتن و کاهش نقص های امنیتی مهم در سیستم ها و شبکه ها تأیید می کند. دارندگان گواهینامه GXPN دارای مهارت هایی برای انجام آزمایشات نفوذ پیشرفته و مدل سازی رفتار مهاجمان برای بهبود امنیت سیستم و دانش برای نشان دادن ریسک تجاری مرتبط با این رفتارها هستند.

تماس با ما