تقویم آموزشی

دوران آکادمی عضوی از گروه دوران است که بهترین گزینه است برای سازمان‌های دولتی و خصوصی و افرادی که آموزش کاملا کاربردی، اساتید زبده و همچنین هزینه پایین را مد نظر دارند.
دوران آکادمی ترکیبی بی نقص از دسترسی آسان، کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنار تعاملات فنی و مشاوره‌ای برای کسب و کارها و همچنین بستری مناسب جهت جذب و استخدام دانش‌پذیران برتر دوره‌ها در خانواده در حال توسعه گروه دوران و بیش از 6000 مشتری آن می‌باشد.

دوران آکادمی دارای مرکز برگزاری آزمون‌های بین‌‌المللی با اعطای گواهینا‌مه‌های معتبر در زمینه‌های شبکه، مخابرات، امنیت، مجازی‌سازی، مدیریت فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی، ذخیره و بازیابی اطلاعات و بانک اطلاعاتی است. دوران آکادمی با هدف تکمیل سبد محصولات خود آزمون‌های بین‌المللی را به مجموعه خدمات قابل ارائه، اضافه نموده است.

چرا دوران آکادمی؟

 • ارزانترین هزینه: یکی از مزایای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در دوران آکادمی با پایینترین هزینه همراه با حفظ کیفیت خدمات است
 • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون: این دوره با هدف هدایت و موفقیت دانش‌پذیران در آزمون‌ها توسط اساتید بین‌المللی و کارشناسان خبره انجام می‌شود
 • پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان از دیگر مزایای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی است.
 • تخفیف در سایر دوره‌ها: دانش‌پذیران با شرکت در هر یک از آزمون‌های بین‌المللی امکان برخورداری از تخفیف 10% الی 20% برای شرکت درکلیه دوره‌های آکادمی را خواهند داشت.
 • هدایت به بازار کار: با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره‌ها وجود دارد.

گواهینامه های دوران

دوران آکادمی اعلام می دارد جهت افزایش اعتبارسنجی گواهینامه های این موسسه و همچنین تشویق و افزایش انگیزه دانشپذیران در مشارکت علمی و فنی در دوره ها از تابستان 1402 برای هر دوره آموزشی دو نوع گواهینامه در نظر خواهد گرفت
1. گواهینمامه پایان دوره که پس از اتمام ساعات برگزاری دوره تقدیم دانشپذیران خواهد شد
2. گواهینامه تایید مهارت که پس از قبولی در آزمون نهایی دوره تقدیم خواهد شد. (دو نفر اول آزمون از تخفیف ثبت نام در دوره های بعدی برخوردار خواهند شد)

دانشپذیرانی که در دوره های قبل از تابستان 1402 دوره ایشان پایان یافته می تواند برای شرکت در آزمون گواهینامه تایید مهارت دریافت کنند.

گواهینامه پایان دوره

گواهینامه پایان دوره

گواهینامه کسب مهارت

راه‌های ارتباطی با آکادمی دوران

academy@douran.com

پاسخگوی سوالات شما هستیم

DouranExam@

به کانال تلگرام ما بپیوندید

douranacademy@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

آموزش و آزمون های بین المللی

دوران آکادمی با همکاری آموزشگاه‌های بین المللی دوره های تخصصی فناوری اطلاعات را با آموزشگاه های global knowledge و red education بصورت کمپ‌های آموزشی حضوری داخل کشور و خارج از کشور، همچنین بصورت آنلاین برگزار می‌نماید.

همچنین دوران آکادمی مجری برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در آزمون‌های مرتبط با:

 • سیسکو
 • مایکروسافت
 • EMC
 • Wmware
نحوه شرکت دور دوره‌های آموزشی؟

شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی دوران، مانند تلگرام، اینستاگرام و واتس آپ با کارشناسان آموزش در ارتباط باشید، شما رو راهنمایی می‌کنند.

اعتبار گواهینامه دوران آکادمی

شرکت نوآوران ارتباطات دوران دارای مجوزهای آموزش از:

 • کارکنان دولت از سازمان برنامه و بودجه
 • آموزش امنیت از افتای ریاست جمهوری
 • رتبه یک از شورای عالی انفورماتیک

می‌باشد که قابل استعلام و ارزش‌گذاری در تمام شرکت‌های دولتی، خصوصی و نظامی است.

نحوه پرداخت هزینه دوره‌ها به چه صورت است؟

هزینه‌ها به صورت نقدی، یا بصورت اقساط قابل دریافت است.

دوره‌های آنلاین به چه صورتی برگزار می شود

بستر آموزش آنلاین دوران آکادمی به وسیله پلتفرم Adobe  برگزار می‌شود.

لابراتور دوره‌های آموزشی دوران آکادمی برای دوره‌های آنلاین با قابلیت دسترسی از راه دور می‌باشد.

گواهینامه بین المللی

خدمات دوران آکادمی

ارائه مدرک معتبر

برگزاری دوره‌ها به‌صورت عملی

اساتید مجرب

استفاده از لابراتور مجهز

جشنواره عید 1403