دوره آموزش EMC VPLEX Management

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

4,500,000 هزار تومان

دوره آموزش EMC Pack ISM + Unity

دوره EMC Pack ISM + Unity توسط دوران آکادمی و با توجه به کاربردی بودن و همچنین پیش نیاز بودن دوره ISM جهت شرکت در دوره EMC Unity و صرفه جویی در وقت و هزینه دانش‌پذیران طبق سرفصل‌های اصلی و بروز شرکت EMC ایجاد شده است.

7,800,000 هزار تومان

دوره آموزش EMC Data Domain

دوره EMC Data Domainدانش و مهارت مورد نیاز برای مدیریت سیستم‌های دیتا دامین است. این دوره به صورت ارائه مباحث تئوری و اجرای سناریوهای عملی و کاربردی توسط اساتید مجرب و دارای مدارک بین‌المللی از شرکت EMC در مورد مفاهیم سیستم Data Domain، برگزار می‌شود.
پیکربندی، مدیریت رابط‌های شبکه، همچنین پیکربندی و مدیریت یک VTL، انجام پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها، مدیریت امنیت داده‌ها، DD Boost و تکثیر داده‌ها در دیتا دامین.
6,000,000 هزار تومان

دوره آموزش RecoverPoint Management

دوره RecoverPoint Management شرکت (دل ای.ام.سی) برای کارشناسان و مدیرانی که مسئولیت اداره و مدیریت یک محیط RecoverPoint را بر عهده دارد طراحی شده است. این دوره براعمال نفوذ فناوری RecoverPoint برای دستیابی و حفظ اهداف بازیابی نقطه‌ای (RPO) و اهداف زمان بازیابی (RTO) متمرکز است. این دوره از RecoverPoint نسخه 4.0 را موضوع آموزشی خود قرارداده است.این دوره به منظور آماده‌سازی پرسنل فنی سازمان‌ها برای انجام پیاده‌سازی انواع کلاسترهای طراحی شده RecoverPoint ایجاد شده است. این دوره شامل پوشش Classic RecoverPoint RecoverPoint با VNX (که قبلا با نام RecoverPoint / SE شناخته می‌شد) و RecoverPoint برای ماشین‌های مجازی است.
5,000,000 هزار تومان

دوره آموزش VMAX3 Business Continuity Management

شرح دوره  VMAX3 Business Continuity Management

دوره VMAX3 Business Continuity Management، دانش لازم برای راه‌اندازی و مدیریت راه‌حل‌های محلی و از راه دور تکرار VMAX3  برای فراهم نمودن نیازهای تداوم کسب و کار را فراهم می‌کند. ملاحظات عملیاتی و مفاد پیاده‌سازی برای EMC TimeFinder SnapVX و تسهیلات داده از راه دور ((Symmetrix (SRDF) پوشش داده شده‌اند.

تماس با ما

دوره آموزش Vmax3 Configuration Management

شرح دوره Vmax3 Configuration Management

در دوره vmax3 configuration management دانش‌پذیران درک عمیقی از نحوه پیکربندی خانواده Vmax3 خواهد داشت. ویژگی های کلیدی و توابع Vmax3 به طور کامل پوشش داده خواهد شد.

تماس با ما

دوره آموزش Isilon Administration and Management

شرح دوره Isilon Administration and Management

دوره Isilon Administration and Management زیرمجموعه آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات است.

پیش‌نیاز دوره

EMC ISM

تماس با ما

دوره آموزش EMC Unity Deep Dive

شرح دوره EMC Unity Deep Dive

ویژگی‌ها و قابلیت‌های سیستم ذخیره‌سازی EMC Unity را یاد بگیرید. در این دوره EMC Unity Deep Dive، شما در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌های ذخیره‌سازی DELL EMC Unity خواهید آموخت. موضوعات شامل پلت فرم و یکپارچگی اجزای سخت‌افزاری، UnityVSA، نصب و راه اندازی پیکربندی، تهیه ذخیره‌سازی، و همچنین محافظت از داده‌ها و فعالیت‌های تعمیر و نگهداری، چه چیزی را یاد خواهید گرفت.
5,300,000 هزار تومان

دوره آموزش EMC Storage VNX Series

شرح دوره EMC Storage VNX Series

در دنیای فناوری اطلاعات،با توجه به اهمیت بسیار بالای حفظ  داده‌ها، ذخیره‌سازی آن  به عنوان بزرگترین دغدغه محسوب می‌شود که به همین دلیل شرکت‌های متعددی در این زمینه فعالیت می‌کنند. EMC یکی از بزرگترین برندهای فعال در این زمینه است،  تنها EMCبه عنوان طراحی و ساخت اَبَرسیستم های ذخیره‌سازی اطلاعات است بلکه یکی ازبزرگان سیستم‌های بازیابی، پشتیبان‌گیری و آرشیوگیری نیز می‌باشد. دوره EMC Storage VNX Series یکی از دوره‌های آموزش سیستم‌های ذخیره‌سازی است.
تماس با ما

دوره آموزش EMC VNX Block Storage

شرح دوره EMC VNX Block Storage

دانشجویان پس از گذراندن دوره اول یعنی ISM برای کسب مهارت در زمینه مدیریت و نگهداری و پیکربندی سیستم های ذخیره سازی در دوره EMC VNX Block Storage شرکت خواهند نمود. لازم به ذکر است که این دوره در شرکت ایده پردازان اندیشه آینده با تجهیزات کامل فیزیکی برگزار خواهد شد.
تماس با ما

دوره آموزش EMC Information Storage and Management V4

شرح دوره EMC Information Storage and Management V4

در دنیای فناوری اطلاعات، با توجه به حساسیت زیاد داده ها، ذخیره‌سازی و بازیابی داده‌ها یکی از مهمترین الزامات سازمان‌ها محسوب می‌شود که به همین دلیل گروه‌های متعددی در این زمینه فعالیت دارند. یکی از این گروه‌ها با نام EMC به عنوان یکی از بزرگترین گروه‌های ارائه کننده خدمات سیستم‌های ذخیره و بازیابی داده‌ها معرفی می‌شود. دوره EMC Information Storage and Management V4 زیرمجموعه دوره‌های EMV است.
3,000,000 هزار تومان