دوره پیشرفته COBIT

سرفصل ها :

 • آشنایی با مفاهیم COBIT
 • عوامل طراحی سیستم حاکمیت
 • بررسی پیامدهای عوامل طراحی
 • روند جریان طراحی سیستم
 • پیاده سازی و بهینه سازی سیستم
 • چرخه عمر پیاده سازی
 • ماتریس تصمیم گیری

 

مدت زمان دوره 30 ساعت

پیش نیاز: دوره مقدماتی

تماس با ما

دوره مقدماتی COBIT

سرفصل ها :

 • آشنایی با چارچوب COBIT
 • آشنایی با اصول حاکمیت
 • بررسی نمونه عملیاتی
 • سیستم حاکمیت و اجزای آن
 • طراحی سیستم حاکمیت متانسب یا باقتار سازمان
 • اهداف حاکمیت و مدیریت
 • پیاده سازی و مدیریت عملکرد
2,500,000 هزار تومان

دوره حاکمیت فناوری اطلاعات CGEIT

دوره حاکمیت فناوری اطلاعات CGEIT

Certified in the Governance of Enterprise IT

 

سرفصل ها :

 • حاکمیت فناوری اطلاعات در سازمان
 • منابع فناوری اطلاعات
 • تحقق ارزش
 • بهینه سازی ریسک
تماس با ما

دوره پیشرفته ITIL Leader Digital & IT Strategy

سرفصل ها :

 • آشنایی با مفاهیم کلیدی
 • استفاده از راهبرد فناوری اطلاعات در سازمان
 • راهبرد سازمان در مقابله با وقفه های فناوری اطلاعات
 • شناخت سازمان و محیط آن جهت تدوین استراتژی فناوری اطلاعات
 • استفاده از راهبردهای اثربخش فناوری جهت ادامه حیات سازمان
 • رویکردهای راهبردی برای سازمانهای فناوری اطلاعات
 • تدوین و پیاده سازی راهبردهای فناوری اطلاعات
 • ارتباط روش های ITIL 4 با تدوین راهبرد

 

 

مدت زمان دوره 20 ساعت

پیش نیاز: دوره استراتژی

 

تماس با ما

دوره پیشرفته ITIL Strategist Direct, Plan & Improve

ITIL Strategist Direct, Plan & Improve

 

سرفصل ها :

 • آشنایی با مفاهیم کلیدی
 • هدایت و کنترل
 • حاکمیت، ریسک و انطباق
 • بهبود مداوم
 • مدیریت تغییر سازمانی و بهبود
 • اندازه گیری و گزارش دهی
 • جریان های ارزش و روش ها

 

 

مدت زمان دوره: 16 ساعت

پیش نیاز: دوره مقدماتی

تماس با ما

دوره آموزش Business Continuity Management

بهبود و ارتقا سطح اقتصادی و کسب و کار در هرکشوری و در نیجه های بهبود کیفیت زندگی در آن نیازمند بالا بردن و سطح استاندرد کیفی رهبری و مدیریت در ساختارها و بنگاه های اقتصادی و اجتماعی می باشد.
پس نتیجه میگیرم که حاصل ارتقا سطح دانش مدیریتی را می توان بهره وری بیشتر دانست و از منابع ، پتانسیل ها و امکانات موجود، محصول و خدمات بیشتری را ارائه کرد.

تماس با ما

دوره آموزش COBIT FOUNDATION 2019

با COBIT اولین قدم را به سمت نقش های استراتژیک در GRC و حاکمیت IT بردارید! به علاوه ، دانش و مهارت های به دست آمده از طریق COBIT شما را برای آزمون گواهینامه CGEIT آماده می کند.کبیت راهنما و ابزاری  برای ساخت و تداوم یک سیستم حاکمیتی مناسب و منطبق با استانداردها ، چارچوب ها و مقررات کلی و مرتبط فراهم می کند. چارچوب COBIT همچنین با شرکتهای مدرن بسیاری مرتبط است . کبیت ساختاری برای تصمیم گیری و کمک به ایجاد سیستمی چابک تردر حاکمیت فاوا. COBIT آخرین تفکر در Enterprise Governance of Information & Technology (EGIT) را ارائه می دهد. Cobit مخزنی جامع از راهنمایی ها ، ابزارها ، مدل ها و منابع برای کمک به رهبران تجاری برای دستیابی به اهدافشان برای حاکمیت موثر I&T است.

تماس با ما

دوره آموزش مدیریت حوادث امنیت اطلاعات ISO 27035

دوره مدیریت حوادث امنیت اطلاعات ISO 27035 شما را قادر می سازد تخصص لازم را جهت پشتیبانی از سازمان در اجرای یک برنامه مدیریت حوادث امنیت اطلاعات بر اساس ISO / IEC 27035 کسب کنید. در این دوره آموزشی، دانش کاملی از یک مدل فرآیند برای طراحی کسب خواهید کرد.
و همچنین نحوه تدوین برنامه مدیریت حوادث سازمانی را فرا خواهید گرفت. سازگاری این دوره آموزشی با استانداردها ISO / IEC 27035 جهت راهنمایی برای مدیریت حوادث امنیت اطلاعات، به وسیله استاندارد ISO / IEC 27001 میتوان استفاده کرد.
گذراندن دوره آموزش مدیریت حوادث امنیت PECB ISO / IEC 27035 شما را در مدیریت پروژه‌های امنیت اطلاعات توانمند و مطمئن خواهد کرد.‌
تماس با ما

دوره آموزش ITIL v4 Specialist Create, Deliver and Support

دوره ITIL v4 Specialist Create, Deliver and Support بعنوان هسته اصلی برنامه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شناخته می‌شود. هر برای افرادی که در حوزه مدیریت سرویس فعالند مناسب است. این دوره فراتر از ارائه و پشتیبانی خدمات IT است. به شکلی که به حوزه ایجاد سرویس نیز می‌پردازد. همچنین تمرکز بر روی جریان‌های ارزش (Value Streams) و فعالیت‌های مرتبط برای ایجاد، ارائه و پشتیبانی محصولات و خدمات بر پایه IT دارد و در این ارتباط Practiceها، متدها و ابزار مختلفی را پوشش می‌دهد.
دوره ITIL v4 Specialist Create, Deliver and Support مباحث عملکرد خدمات را پوشش می‌دهد و به شاغلان این حوزه دیدی از کیفیت خدمت و متدهای بهبود آن ارائه می‌دهد. همچنین امکان ارائه خدمات نوآورانه و در عین حال قابل اعتماد با فناوری را در بازار رقابتی، به مشتریان می‌دهد.

2,500,000 هزار تومان

دوره آموزش مديريت پروژه براساس استاندارد PMBOK

شرح دوره مديريت پروژه براساس استاندارد PMBOK

دوره مديريت پروژه براساس استاندارد PMBOK راهنمایی را برای مدیریت پروژه‌های منفرد فراهم می سازد و در کنار تعریف مفاهیم مرتبط با مدیریت پروژه به توضیح چرخه حیات مدیریت پروژه نیز می‌پردازد. این راهنما شامل استاندارد شناخته شده جهانی است و ادبیات مشترکی را درون حرفه مدیریت پروژه در راستای استفاده و کاربرد مفاهیم مدیریت پروژه، فراهم و ترویج می‌نماید.

تماس با ما

دوره آموزش پریماورا P6

شرح دوره پریماورا P6

دوره پریماورا P6 زیرمجموعه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات است که در آن به موارد زیر می‌پردازیم:

دانلود، نصب، شناخت معماری، آشنایی با رابط کاربر
بازکردن یک پروژه، شناخت EPS و ایجاد یک پروژه جدید
مروری بر ساختار شکست کار و ایجاد یک WBS
وارد کردن فایل‌های چیدمان (PLF)
افزودن فعالیت‌ها و لینک‌های فعالیت‌ها
معرفی و تنظیم چیدمان فعالیت (Activity Layout)
وارد کردن فایل‌های XER و استخراج کردن پروژه‌ها به یک فایل XE

تماس با ما

دوره آموزش SCRUM

شرح دوره SCRUM

اسکرام یک چارچوب چابک و پیشرو برای اجرای پروژه‌های پیچیده می‌باشد و از سوی سازمان‌های مطرح جهانی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. این رویکرد در ابتدا در حوزه توسعه نرم‌افزار مورد استفاده قرار گرفت، ولی پس از گذشت زمان به اثبات رسید که آن را می‌توان در مدیریت هر پروژه پیچیده‌ای به کار بست. دوره SCRUM یکی از دوره‌های مدیریت فناوری اطلاعات است.

2,000,000 هزار تومان

دوره آموزش (Professional Scrum Master (PSM

شرح دوره (Professional Scrum Master (PSM

اسکرام یک روش گروهی برای تولید و توسعه نرم افزار است، این متدولوژی یک مدل تکرار شونده از متدلوژی Agile برای حل مسائل پیچیده است، در واقع اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک برای تولید محصول نیست، بلکه چارچوبی است که بوسیله آن می‌توان مدیریت تولید محصول را بهینه نمود. هدف از دوره (Professional Scrum Master (PSM بررسی مفاهیم کلیدی و پایه ای اسکرام همراه با تمرکز بر نقش اسکرام مستر است.

2,000,000 هزار تومان

دوره آموزش Professional Scrum Product Owner Course

شرح دوره Professional Scrum Product Owner Course

بسیاری از پروژه‌های نرم افزاری در اغلب موارد دچار تاخیر در زمانبندی از برنامه می‌شوند و در نهایت محصول دیر و یا ناقص به مصرف کننده نهایی می‌رسد، رفع این مشکل یکی از نقاط کلیدی در موفقیت پروژه‌هاست که در متد اسکرام توسط نقشی به نام مالک محصول تکمیل می‌شود، هدف از دوره Professional Scrum Product Owner Course بررسی مفاهیم کلیدی و پایه‌ای اسکرام همراه با تمرکز بر نقش مالک محصول اسکرام است، این دوره آموزشی مطابق با استانداردهای معرفی شده توسط Scrum.org و در راستای آزمون بین‌المللی PSPO برگزار می‌گردد.

تماس با ما

دوره آموزش Professional Scrum Master Course

شرح دوره Professional Scrum Master Course

اسکرام یک روش گروهی برای تولید و توسعه نرم افزار است، این متدولوژی یک مدل تکرار شونده از متدلوژی Agile برای حل مسائل پیچیده است، در واقع اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک برای تولید محصول نیست، بلکه چارچوبی است که بوسیله آن می‌توان مدیریت تولید محصول را بهینه نمود. دوره Professional Scrum Master Course مطابق با استانداردهای معرفی شده توسط Scrum.org و در راستای آزمون بین المللی PSM 1 برگزار می‌گردد.

 

تماس با ما

دوره‌های آموزشی مدیریت فناوری اطلاعات

دوران آکادمی بیش از 10 دوره مختلف در خصوص مدیریت فناوری اطلاعات یا IT Management برگزار می‌کند. این دوره‌ها در سه بخش کلی استاندارد (ISO)، مدیریت پروژه و مدیریت فناوری می‌باشد. به برخی از این دوره‌ها در اینجا اشاره می‌کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر دوره‌های مدیریت فناوری اطلاعات را مشاهده نمایید.

ISO 27001
آموزش نرم‌افزار primavera
مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK
دوره ITIL
دوره‌های مربوط به اسکرام (scrum) و …

 

مشاغل مربوط به دوره های مدیریت فناوری اطلاعات

دوره آموزش مدیریت فناوری اطلاعات درباره کلیه منابع فناوری اطلاعات یک شرکت با توجه به نیازها و اولویت های آن است. این منابع می‌تواند شامل سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار، شبکه ها، امکانات مرکز داده و داده و همچنین کارکنان درگیر باشد. این فرآیند بر جنبه هایی مانند بودجه بندی، کارکنان، مدیریت تغییر، طراحی نرم افزار، برنامه ریزی شبکه و پشتیبانی فناوری و غیره تمرکز دارد.

 

دوره مدیریت فناوری اطلاعات چه چیزی را آموزش می دهد؟

جدا از حوزه هایی که در MBA عمومی پوشش داده می‌شود، دوره های مدیریت فناوری اطلاعات نیز موضوعات زیر را ارائه می دهند:

 

کاربردهای تجاری سازمانی فناوری اطلاعات

برنامه ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات

استراتژی و عملیات برون سپاری فناوری اطلاعات

مشاوره IT و تمرین مشاوره

کسب و کار الکترونیکی

مدیریت پروژه فناوری اطلاعات

بسترها و خدمات در حال ظهور

کارآفرینی فناوری

نوآوری مدل کسب و کار با فناوری فعال

ساختار و مدت دوره آموزش مدیریت فناوری اطلاعات ممکن است از مؤسسه‌ای به مؤسسه دیگر متفاوت باشد و شامل بحث‌های کلاسی، تجزیه و تحلیل مطالعه موردی، دوره‌های کارآموزی و غیره باشد. ممکن است در برنامه‌ها دانشپذیران نیاز به تجربه کاری قبلی یا مهارت‌های مرتبط با فناوری اطلاعات داشته باشند. به گفته بسیاری از دانشگاه های مشهور خارج از کشور، اگر یک داوطلب دوره مدیریت فناوری اطلاعات تخصص یا استعدادی در زمینه مدیریت شبکه، برنامه نویسی، توسعه نرم افزار یا داده کاوی داشته باشد، یک مزیت بزرگ است.


محدوده شغلی و چشم انداز شغلی

دوره مدیریت فناوری اطلاعات ، متخصصان فناوری اطلاعات را در معرض دید متقاضیان شغلی ای قرار می‌دهد که آن‌ها برای استفاده مؤثر از فناوری در سازمان‌های مختلف به آن نیاز دارند. در آموزش میریت فناوری اطلاعات ، شما دانش فنی، و مهارت‌های مدیریتی را برای ترکیب یکپارچه نیروی انسانی، فناوری های مدیریتIT  ، فرآیندهای تجاری و اهداف استراتژیک سازمان به دست خواهید آورد.

مدیران فناوری اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات هستند که فعالیت‌های مربوط به رایانه و سیستم‌های اطلاعاتی یک شرکت را برنامه‌ریزی، هدایت و نظارت می‌کنند. شخصی که در دوره های آموزش فناوری اطلاعات دارای گواهینامه است مشاغل مربوط به سخت افزار، نرم افزار و شبکه ای را که کسب و کار استفاده می‌کند، هماهنگ می‌کند. مسئولیت‌های رایج برای یک مدیر فناوری اطلاعات عبارتند از:

 • ارزیابی نیازهای IT سازمان و یافتن راه هایی برای بهبود محصولات و سیستم های موجود برای افزایش بهره وری، امنیت و کارایی
 • توصیه ارتقا و ارتقاء به مدیریت ارشد، توضیح مزایای کلیدی سرمایه گذاری های جدید مبتنی بر فناوری برای کسب و کار
 • توسعه و نظارت بر خط مشی فناوری اطلاعات، اقدامات امنیتی و بهترین شیوه ها برای شرکت
 • برنامه ریزی و نظارت بر پروژه های IT مانند ارتقاء، مهاجرت، به روز رسانی سیستم و قطعی
 • مدیریت اعضای تیم فناوری اطلاعات، کمک به ارزیابی عملکرد و ارائه راهنمایی برای پیشرفت در شرکت
 • شناسایی فرصت‌هایی برای آموزش فناوری اطلاعات و ایجاد کلاس‌هایی که کارکنان را برای استفاده بهینه از محصولات و سیستم‌های موجود تجهیز می‌کند.

 

آموزش در حین کار

مدیران فناوری اطلاعات معمولاً با پیشرفت در مشاغل دیگر که منجر به این موقعیت می‌شود، آموزش مدیریت فناوری اطلاعات و تجربه لازم را دریافت می‌کنند. این مدیران معمولاً چندین سال تجربه در مشاغل مرتبط با فناوری اطلاعات دارند که شامل زمان در مدیریت پایین تر است. آن‌ها معمولاً در دوره مدیریت فناوری اطلاعات عیب‌یابی عملی را یاد می‌گیرند، فرآیندهایی را شناسایی می‌کنند که می‌توان آن‌ها را بهبود بخشید و در نرم‌افزار و سخت‌افزاری که شرکت‌ها استفاده می‌کنند، آشنا می‌شوند.

آموزش مدیریت فناوری اطلاعات در حین کار اغلب برای یک مدیر فناوری اطلاعات تازه استخدام شده بسیار کم است و عمدتاً شامل یک جهت گیری مختصر با شرکت برای درک فرهنگ، سیاست ها و شیوه های آن است.

 

محیط کاری مدیر فناوری اطلاعات

مدیران فناوری اطلاعات معمولاً در یک محیط اداری کار می کنند و بخش قابل توجهی از روز را پشت میز روی رایانه کار می‌کنند. اغلب از فردی که دوره مدیریت فناوری اطلاعات را می‌گذراند انتظار می رود که برای دوره های طولانی کار پشت میزی را انجام دهند، اگرچه ممکن است به طور منظم از سایر ذینفعان داخلی برای جلسات و بحث در مورد راه حل های فناوری اطلاعات و به روز رسانی سیستم ها بازدید کنند.

آن‌ها اغلب در محیط‌های پرسرعتی هستند که با ضرب‌الاجل‌های زمانی مواجه هستند، با بودجه‌های محدود کار می‌کنند و با حل مشکلات پیچیده کار می‌کنند. شرکت کنندگان در دوره مدیریت فناوری اطلاعات در صنایع و شرکت‌های مختلفی که از فناوری و نرم‌افزار برای انجام امور تجاری استفاده می‌کنند مورد نیاز است. برخی ممکن است در اوایل کار خود در نوع خاصی از نیازهای فناوری اطلاعات تخصص داشته باشند تا در این نیازها متخصص شوند، مانند در زمینه های مراقبت های بهداشتی، دولتی و امنیتی.

 

مثال شرح شغل مدیر فناوری اطلاعات

عنوان یک فردی که دوره های آموزش مدیریت فناوری اطلاعات را گذرانده اید برای نظارت بر بخش فناوری اطلاعات ما و حفظ کارآمد سیستم‌ها و شبکه‌های رایانه‌ای . شما مسئول استخدام و آموزش کارکنان فناوری اطلاعات، توسعه و اجرای سیاست‌ها و رویه‌ها، برنامه‌ریزی و اجرای نصب‌ها و به‌روزرسانی‌ها و شناسایی زمینه‌های بهبود خواهید بود. کاندیدای ایده آل دارای مدرک B.S. در رشته علوم کامپیوتر یا رشته مرتبط و حداقل پنج سال سابقه کار در IT. مدرک MBA و سابقه مدیریت قبلی در اولویت می‌باشد.