دوره آموزش CCNP Security

این دوره در دوران آکادمی با لابراتور مجهز و با سنارایو های کاربردی توسط اساتید برتر حوزه مجازی تدریس می شود

4,800,000 هزار تومان

آموزش CCNA 200-301

آموزش ccna جهت پیاد‌ه‌سازی و مدیریت Cisco Solutions طراحی شده است. این دوره آموزش تخصصی شبکه و کار با تجهیزات سیسکو جایگزین کلیه گواهینامه‌های دوره‌های CCDA و  CCNA هایی همچون Security ,Wireless ,Data Center ,Route & Switch است. دانش‌پذیران در طیف گسترده‌ای از اصول فناوری اطلاعات قرار خواهید گرفت، از فن‌آوری‌های روز شبکه گرفته تا جنبه‌های اساسی امنیتی، اتوماسیون و برنامه‌نویسی.

4,000,000 هزار تومان

دوره آموزش IPv6 Fundamentals

این دوره در دوران آکادمی با لابراتور مجهز و با سنارایو های کاربردی توسط اساتید برتر حوزه مجازی تدریس می شود

2,000,000 هزار تومان

دوره آموزش Cisco DevNet Associate

این دوره در دوران آکادمی با لابراتور مجهز و با سنارایو های کاربردی توسط اساتید برتر حوزه مجازی تدریس می شود

5,500,000 هزار تومان

دوره آموزش VXLAN BGP EVPN

دوره آموزشی پیاده‌سازی VXLAN BGP EVPN نحوه طراحی، استقرار، پیکربندی و مدیریت شبکه مراکز داده در مقیاس Enterprise را ارائه داده و جزییات استقرار و پپکربندی شبکه‌های Underlay و Overlay را با هدف توسعه ارتباطات لایه دو و سه پوشش می‌دهد. همچنین، مکانیزم‌های توسعه ارتباطات لایه دو سه در شبکه‌های Multisite EVPN تشریح خواهد شد و طریقه ادغام سرویس های لایه 4 تا 7 شبکه در معماری مذکور بررسی می‌گردد.

4,000,000 هزار تومان

دوره آموزش CISCO CCNP DataCenter Pack

دوره CISCO CCNP DataCenter Pack توسط دوران آکادمی با توجه به دوره‌های تخصصی مرکز داده در سطح CCNP شرکت سیسکو و با توجه به کاربردی بودن سرفصل‌های آن در ایران و مطابق سرفصل های استاندارد سیسکو ایجاد شده است

9,100,000 هزار تومان

دوره آموزش CISCO CCNP Security Pack SCOR & FirePower & ISE

دوره CISCO CCNP Security Pack SCOR & FirePower & ISE که بصورت تخصصی و عملی Cisco Security Core Technologies (SCOR) v1.0 دوره‌ای است که به دانش‌پذیر کمک می‌کند تا برای گواهینامه بین‌المللی امنیتی Cisco CCNP Security وCCIE Security و همچنین برای شغل‌های امنیتی سطح بالا آماده شوید.

6,200,000 هزار تومان

دوره آموزش Cisco Collaboration Engineering

هدف دوره Cisco Collaboration آماده سازی متخصص برای کار با تجهیزات و پیاده سازی و عیب یابی شبکه های IP Telephony می باشد دوره به صورت کاملا کاربردی به همراه پیاده سازی های استاندارد در ساختار شبکه های سازمانی و بزرگ می باشد بعد از این دوره شما می توانید به عنوان یک متخصص Collaboration سیسکو در شرکت ها و سازمان ها فعالیت کنید.

6,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Securing Networks with Cisco Firepower Next-Generation IPS (SSFIPS) 4.0

  • دوره امن سازی شبکه ها با دوره Cisco Firepower Next-Generation IPS (SSFIPS) v4.0 نحوه استقرار و استفاده از سیسکو ®Firepower سیستم پیشگیری از نفوذ بعدی (NGIPS) را به شما نشان می دهد. این دوره آموزشی مهارت و دانش را در استفاده از ویژگی های سیستم عامل به شما می دهد و شامل مفاهیم امنیتی فایروال، معماری سکو و ویژگی های کلیدی است. تجزیه و تحلیل رویدادهای عمیق از جمله شناسایی بدافزارهای مبتنی بر شبکه و نوع پرونده، تنظیم و پیکربندی NGIPS از جمله کنترل برنامه، اطلاعات امنیتی، فایروال و کنترل نرم افزارهای مخرب و پرونده مبتنی بر شبکه. Snort® قوانین قانون؛ بازرسی پرونده ها و بدافزارها، اطلاعات امنیتی و پیکربندی خط مشی تحلیل شبکه طراحی شده برای شناسایی الگوهای ترافیکی. پیکربندی و بکارگیری خط مشی های همبستگی برای انجام اقدامات براساس رویدادهای شناسایی شده. عیب یابی؛ وظایف مدیریت سیستم و کاربر و موارد دیگر.
2,300,000 هزار تومان

دوره آموزش VXLAN

دوره پیکربندی VXLAN در Cisco Nexus 9000 Series Switches (DCVX9K) v1.0 به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توان
شبکه محلی قابل توسعه (VXLAN) را روی سوئیچ‌های سری Cisco Nexus® 9000 مستقر کرد. از طریق دستورالعمل‌های تخصصی و تمرینات عملی در لابراتور دوران آکادمی، شما می‌آموزید که چگونه پروتکل Gordeway Border (BGP) ، VXLAN و Ethernet VPN (EVPN) را پیاده‌سازی کرده و عملکرد VXLAN را رصد و عیب‌یابی کنید.
با شرکت در دوره VXLAN مهارت‌های خود را برای فعال کردن مراکز داده مجازی و چند متغیره در مقیاس بزرگ با استفاده از سوییچ‌های سری Cisco Nexus 9000 ارتقاع دهید.  برای اطلاع از دوره های آموزش سیسکو به این صفحه مراجعه نمایید.

تماس با ما

دوره آموزش CCNP Security FirePower (SNCF) 300-710

شرح دوره CCNP Security FirePower (SNCF) 300-710

دوره آموزش امنیت شبکه با Cisco Firepower نسخه جدید Firewall (SSNGFW) v1.0، دوره‌ای است که نحوه استقرار و استفاده از سیستم دفاع سیار Cisco Firepower Threat را به شما آموزش می‌دهد. این دوره آموزشی، دانش و مهارت لازم برای استفاده و پیکربندی فناوری Cisco Firepower Threat Defence تضمین می‌کند. این دوره شامل مباحث مسیریابی، در دسترس‌پذیری بالا، ابزار امنیتی سازگار با سیسکو (ASA) به شناسایی تهدیدات Cisco Firepower Defence، کنترل ترافیک و ترجمه آدرس‌های شبکه (NAT) می‌باشد. برای آشنایی از آموزش های دیگر سیسکو به این صفجه مراجعه نمایید.

4,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Implementing Automation for Cisco Data Center Solutions (DCAUI) v1.0

دوره Implementing Automation for Cisco Data Center Solutions (DCAUI) v1.0 به دانش پذیر می‌آموزد که چگونه می‌توانید راه‌حل‌های خودکار Cisco C Data Center را بکار بگیرید که شامل مفاهیم برنامه‌نویسی، ارکستراسیون و ابزارهای اتوماسیون است. با استفاده از ترکیبی از درس و تمرین عملی، دانش‌پذیر یاد خواهد گرفت ابزارها را مدیریت کرده و مزایای استفاده از برنامه‌نویسی و اتوماسیون در مرکز داده‌های سیسکو یاد خواهید گرفت.

تماس با ما

دوره آموزش Configuring Cisco MDS 9000 Series Switches (DCMDS) v3.1

دوره Configuring Cisco MDS 9000 Series Switches (DCMDS) v3.1 دانش‌پذیران را در مورد نحوه پیکربندی، مدیریت و عیب‌یابی سوئیچ‌های سری Cisco® MDS 9000  برای ایجاد شبکه‌های ذخیره‌سازی با قابلیت دسترس‌پذیری بالا و مقیاس پذیر آموزش می‌دهد. از طریق دستورالعمل‌های تخصصی و تمرین‌های عملی در دوران آکادمی، چگونگی استقرار و استفاده از قابلیت‌هایی مانند شبکه‌های ذخیره‌سازی مجازی (VSANs)،کنترل دسترسی مبتنی بر نقش (RBAC)، امنیت (N-Port Virtualization (NPV، پهنه‌بندی، اتوماسیون با NX-API، تجزیه و تحلیل آهسته، تجزیه و تحلیل SANS، کانال فیبر بیش از تونل‌های ( (TCP / IP (FCIP) و موارد دیگر.

تماس با ما

دوره آموزش Implementing Cisco Application Centric Infrastructure (DCACI) v1.0

دوره آموزش پیاده‌سازی Cisco Application Centrum Infrastrast (DCACI) v1.0  نحوه تنظیم و مدیریت سوئیچ‌های سری Ciscox Nexus000 9000 را در حالت برنامه‌ زیرساخت Cisco (Cisco ACI®) نشان می‌دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه پیکربندی و مدیریت سوئیچ‌های سری Cisco Nexus 9000 را در حالت ACI و همچنین نحوه اتصال یکپارچه Cisco به شبکه‌ها و خدمات خارجی و اصول اساسی ادغام مدیر ماشین مجازی (VMM) تنظیم کنید. شما با اجرای قابلیت‌های کلیدی مانند کشف یکپارچه، سیاست‌ها، اتصال، ادغام VMM و موارد دیگر آموزش خواهید دید.

تماس با ما

دوره آموزش Troubleshooting Cisco Data Center Infrastructure (DCIT) v7.0

دوره آموزش تخصصی عیب‌یابی زیرساخت‌های مرکز داده‌ای سیسکو (DCIT) v7.0  به آموزش نحوه عیب‌یابی تجهیزات LAN ،SAN مربوط به Cisco Center Data یکپارچه‌سازی سیستم محاسبات یکپارچه سیسکو ™ (Cisco UCS®) و برنامه کاربردی-محور (Cisco ACI) می‌پردازد. شما روش‌ها و ابزارهایی را برای شناسایی موضوعاتی که ممکن است در معماری شبکه داده‌های مرکز داده نیاز داشته باشید را خواهید آموخت. شما در سوئیچ‌های Cisco Multilayer Director Switch (MDS) و سوئیچ‌های Cisco Nexus® ،Cisco Fabric Extenders (FEXs) ،Cisco UCS ،Cisco ACI و موارد دیگر، مشکلات عیب‌یابی نصب، پیکربندی و اتصال را به صورت گسترده و عملی آموزش دید.

تماس با ما