دوره آموزش +Pen Test

از آنجا که سازمان‌ها برای محافظت از دارایی اطلاعاتی خود و مشتریان خود در برابر نقض حریم خصوصی و امنیت اطلاعاتی، تلاش می‌کنند، توانایی انجام آزمایش نفوذ که یک مجموعه مهارت‌های نوظهور است و برای سازمان‌هایی که به دنبال حفاظت از دارایی‌ها و اطلاعات خود هستند را کسب کنند. دوران آکادمی با استفاده از اساتید برتر دوره‌های نفوذ و با اتکا به تیم فنی تست نفوذ خود دوره پن تست + شرکت کامپتیا را با سرفصل‌های استاندارد و کاربردی آموزش می‌دهد. در این دوره دانش‌پذیران با مفاهیم و انواع متد، تست نفوذ آشنا می‌شوند و اصول اولیه این تخصص پر درآمد را درک خواهند کرد و با مسیر آموزشی آن تا تبدیل شدن به یک متخصص تست نفوذ آشنا خواهند شد.

تماس با ما

دوره آموزش +Linux

شرح دوره +Linux

سال‌هاست که لینوکس بر پایه نصب سرورها در دنیای تجارت حاکم است – و این کار را در آینده‌ای قابل پیش‌بینی ادامه خواهد داد. محبوبیت لینوکس منجر به نیاز بیشتربه متخصصان فن‌آوری اطلاعات (IT) شده است که توانایی مدیریت سرورهایی را داشته باشند که سیستم عامل لینوکس را اداره می‌کنند.
دوره‌های رسمی لینوکس پلاس در دوران آکادمی توسط اساتید مجرب و طبق سرفصل‌های استاندارد به دانش‌پذیران دانش و مهارت‌های لازم برای پیکربندی، مدیریت، کارکردن و عیب‌یابی محیط لینوکس را با استفاده از بهترین روش‌های امنیتی، اسکریپت‌نویسی و اتوماسیون به شما ارائه می‌دهند.

1,000,000 هزار تومان

دوره آموزش +CySA

شرح دوره آموزشی +CySA

این دوره آموزشی برای افرادی که مایل به اخذ گواهینامه تحلیلگر سایبری +CySA +  Cybers هستند، در نظر گرفته شده است. گواهینامه +CySA کمپتیا یک گواهی سطح متوسط ​​ برای متخصصان فناوری اطلاعات با تجربه قبلی در زمینه کار در زمینه امنیت IT است. امتحان +CySA برای تحلیلگران امنیت فناوری اطلاعات، تحلیلگران آسیب‌پذیری یا تحلیلگران اطلاعات تهدیدی طراحی شده است. در این آزمون تایید می‌شود که نامزد موفق دانش و مهارت‌های لازم برای پیکربندی و استفاده از ابزارهای شناسایی تهدید، انجام تجزیه و تحلیل داده‌ها و تفسیر نتایج را برای شناسایی آسیب‌پذیری‌ها، تهدیدها و خطرات مربوط به سازمان با هدف نهایی تأمین و محافظت از برنامه‌های کاربردی و سیستم‌های درون سازمان طراحی شده است. دوران آکادمی مجموعه دوره‌های کامپتیا را به صورت دوره‌های حضوری، آفلاین، آنلاین برگزار می‌نماید.

تماس با ما

دوره آموزش +Project

شرح دوره آموزشی +Project

دوره آموزشی +Project مناسب افرادی است که احتمالا در معرض وظایف یک مدیر پروژه قرار گرفته‌اند و یا ممکن است شروع به مدیریت حرفه‌ای پروژه کرده‌اند. به عنوان مدیر پروژه، توانایی نشان دادن بهترین شیوه‌ها در مدیریت پروژه – هم از طریق شغل و هم از طریق صدور گواهینامه حرفه‌ای – به استانداردی برای مدیریت پروژه‌های بزرگ مبدل می‌شود. در این دوره، شما به طور کلی شناخته شده مدیریت پروژه را به کار خواهید گرفت. پروژه‌ها را با موفقیت مدیریت کنید.

تماس با ما

دوره آموزش +Security

دوره +Security

دوره +Security کامپتیا با هدف آموزش مبانی امنیت به کلیه متخصصین فن‌آوری اطلاعات ایجاد گردیده است. یکی از نقاط تمرکز دوره بر روی واژگان و اصطلاحات فنی امنیت و همچنین آشناسازی متقاضیان با انواع تهدیدات امنیتی سیستم‌ها می‌باشد.

این دوره به صورت آنلاین و با استفاده از لابراتوار آنلاین برای علاقه‌مندان به آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌های در حال برگزاری دوران آکادمی تقویم آموزشی ما را دنبال نمایید.

1,000,000 هزار تومان

دوره آموزش +Network

دوره +Network

دوره +Network به عنوان آغاز راه برای ورود به دنیای شبکه و امنیت می باشد و تمرکز دارد بر مباحث مربوط نحوه ایجاد شبکه‌های کامپیوتری، انواع آن و شیوه تبادل اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری و نیز آدرس‌دهی بحث می‌شود. مطالب این دوره بسیار مهم و حساس بوده و در تمامی دوره‌های پیشرفته شبکه در حوزه لینوکس، سیسکو، مایکروسافت و … کاربرد دارد.

850,000 هزار تومان

دوره آموزش +A

دوره +A

دوره +A دانش عمومی درباره سخت‌افزار است که فرد را تبدیل می‌کند به یک کارشناس سخت‌افزار كامپيوتر. یکی از دلایلی که باید این دوره را گذراند اینست که شركت‌های توليدكننده سخت افزار كامپيوتر، گذراندن آن را به کارمندهای خود و كسانی كه قصد دارند در زمينه‌هايی مثل مونتاژ كامپيوتر فعاليت كنند توصيه می‌نمايند. در حالی كه در اين دوره به هيچ محصولی از هیچ كارخانه خاصی اشاره نشده و صرفاً قطعات و قسمت‌های مختلف يك كامپيوتر از لحاظ فني مورد بررسی قرار می‌گيرند. علاوه بر اين به نحوه نصب سيستم عامل، تنظيم، پيكربندی سخت افزار در آن و آماده نمودن يك دستگاه كامپيوتر براي اتصال به شبكه از جمله مهارت‌هایی است كه يك فرد در این دوره کسب می‌کند.

100,000 هزار تومان

دوره آموزش +CASP

دوره +CASP

امنیت اطلاعات یک میدان مهم در دنیای تجارت است.شما می‌توانید دانش خود را در مورد امنیت اطلاعات گسترش دهید تا اصول پیشرفته‌تری را فرا بگیرید تا که سازمان شما را در مقابل بسیاری از تهدیدات حفظ کنید. دانش‌پذیر طیف گسترده‌ای از رشته‌های امنیتی را فرا می‌گیرد تا راه‌حل‌های امنیتی پایدار را که به استراتژی‌های سازمانی منجر می‌شود، پیاده‌سازی کنید،بکار بگیرید. نیازهای تجاری را به الزامات امنیتی تبدیل کنید. حمایت از مدیریت IT و مدیریت ریسک؛ امنیت معماری برای میزبان‌ها، شبکه‌ها و نرم‌افزارها؛ پاسخ به حوادث امنیتی و بیشتر. حال و هوای فناوری اطلاعات امروز، افراد با مهارت قابل ملاحظه‌ای را می‌طلبد و اطلاعات و فعالیت‌های موجود در این دوره می‌تواند به شما در توسعه مجموعه مهارت‌هایی که برای اطمینان از وظایف خود به عنوان یک مهندس پیشرفته امنیتی احتیاج دارید، کمک می‌کند.

تماس با ما

دوره آموزش +Storage

شرح دوره +Storage

یکی از مهمترین اجزای شبکه بخش ذخیره‌سازی اطلاعات می‌باشد. در این دوره فرد با راه‌کارهای به کارگیری و راه‌اندازی Storage به شیوه‌ای که مجموعه دچار افت کارای نشود آشنا می‌شود، به همین دلیل جهت کار در محیط‌های ذخیره‌سازی فرا گرفتن این دانش بسیار لازم می‌باشد.

1,000,000 هزار تومان

دوره آموزش +Server

دوره +Server

دوره +Server و شیوه تبادل اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری و نیز آدرس‌دهی بحث می‌شود. مطالب این دوره بسیار مهم و حساس بوده و در تمامی دوره‌های پیشرفته شبکه در حوزه لینوکس، سیسکو، مایکروسافت و … کاربرد دارد.

1,000,000 هزار تومان