Microsoft SQL Server Reporting Services

شرح دوره : هنگام تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار، دو چالش به طور مکرر ظاهر می شود:…

تماس با ما

دوره Microsoft SQL Server Analysis Services

شرح دوره : هنگام تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار، دو چالش به طور مکرر ظاهر می شود:…

تماس با ما

دوره Microsoft SQL Server Analysis Services Tabular

مدت دوره : 16 ساعت شرح دوره : این دوره آموزشی به شما دانش و مهارت هایی را برای توسعه…

تماس با ما

دوره آموزش Oracle Performance Tuning

شرح دوره Oracle Performance Tuning

هدف از برگزاری دوره Oracle Performance Tuning یادگیری راه‌کارهای اوراکل جهت بهبود سرعت و وضعیت DB است. شما در این دوره چگونگی برطرف کردن Waitهای مربوط به قسمت‌های مختلف اوراکل در حافظه و دیسک، پیکربندی Oracle Cloud Controller، بررسی مشکلات با استفاده از گزارشات AWR، بررسی انواع Waitها در Categoryهای مختاف و همچنین مباحث Tuning در قسمت‌های مختلف Share Pool را خواهید آموخت. همچنین در این دوره با Feature‌های جدید 12C نیز آشنا خواهید شد.

تماس با ما

دوره آموزش Oracle Golden Gate 12C

شرح دوره Oracle Golden Gate 12C

هدف از برگزاری دوره Oracle Golden Gate 12C یادگیری راهکار Replication اوراکل در محیط‌های ناهمگون است.

شما در این دوره چگونگی نصب، پیکربندی و معماری Oracle Golden Gate، چگونگی پیکربندی  Replication دوطرفه، مباحث مربوط به فیلترینگ‌ها و برنامه‌نویسی Golden Gate را خواهید آموخت. همچنین در این دوره با Featureهای جدید و عیب‌یابی Oracle Golden Gate نیز آشنا خواهید شد.

تماس با ما

دوره آموزش Oracle Data Guard 11g & New Feature 12C

شرح دوره Oracle Data Guard 11g & New Feature 12C

هدف از برگزاری دوره Oracle Data Guard یادگیری راهکار اوراکل در مبحث Replication می‌باشد. شما در دوره Oracle Data Guard 11g & New Feature 12C چگونگی نصب، پیکربندی و معماری Oracle Data Guard، چگونگی پیکربندی Cascade standby، تغییر وضعیت یک Physical standby به Snapshot standby و بالعکس، تغییر مدل‌های حفاظت از داده‌ها و مبحث Flashback در Data Guard را خواهید آموخت. همچنین در این دوره با Featureهای جدید 12Cو عیب‌یابی Data Guard نیز آشنا خواهید شد.

تماس با ما

دوره آموزش Oracle 12c SQL Tuning + New Feature 12C

شرح دوره Oracle 12c SQL Tuning + New Feature 12C

دوره Oracle 12c SQL Tuning + New Feature 12C با هدف به کمک در نوشتن SQLهای پیچیده و بهبود آن‌ها از لحاظ عملکرد اجرا برگزار می‌شود. در این دوره چگونگی خواندن و تحلیل Planها، بهبود عملکرد Query، پیکربندی SQL Plan Baselineها، Profile و اصول مربوط به Tuning در SQL را خواهید آموخت. همچنین در این دوره با تکنیک‌های بهبود عملکرد Query در VLDB)Very Large Databaseها و Data Warehouse، پاریشن‌بندی در سطح جداول و ایندکس‌ها، Featureهای جدید 12C و راه کارهای پیشنهادی اوراکل مربوط به مبحث  Tuning درSQLها نیز آشنا خواهید شد.

تماس با ما

دوره آموزش oracle workshopI +ASM+New Feature 12c + 19c

شرح دوره oracle workshopI +ASM+New Feature 12c + 19c

در دوره oracle workshopI +ASM+New Feature 12c + 19c چگونگی نصب، پیکربندی اوراکل بروی سیستم عامل لینوکس، معماری اوراکل در سطح حافظه و دیسک، مباحث اولیه Backup and Recovery و مباحث اولیه امنیت در اوراکل را خواهید آموخت. همچنین در این دوره نیز با نصب، پیکربندی Oracle Grid Infrastructure  Oracle ASM و Feature های جدید 12C نیز آشنا خواهید شد.

تماس با ما

دوره آموزش SQL PLSQL Fundamental

شرح دوره SQL PLSQL Fundamental

در دوره SQL PLSQL Fundamental دانشجویان قادر خواهند بود توسط زبان SQL و PL/SQL در پایگاه داده اوراکل را شناخته و از آن استفاده کنند.

تماس با ما

دوره آموزش Oracle PLSQL Program Units

شرح دوره Oracle PLSQL Program Units

دانشجویان پس از طی دوره Oracle PLSQL Program Units شما قادر خواهند بود توسط زبان PL/SQL در پایگاه داده اوراکل زیر برناهه هایی از قبیل procedure ، function ، trigger ،package و غیره را ایجاد کنند و با امکانات اوراکل که مربوط به بهبود کارایی پایگاه داده و بهبود عمکرد پرس و جوها می‌باشد از جمله partitioning، indexing ،and summary datamaterialized views و performance query آشنا خواهند شد.

تماس با ما

دوره آموزش Oracle Database Administration I

شرح دوره Oracle Database Administration I

دوره Oracle Database Administration I یک دوره مقدماتی برای Oracle DBA است. هدف این درس این است که معماری اوراکل و مکانیسم‌های داخلی را پوشش دهد تا دانش‌آموز قادر به انجام وظایف اساسی DBA مانند ایجاد پایگاه داده، راه‌اندازی و خاموش شدن و مدیریت پایگاه داده. این دوره همچنین اصول اولیه شبکه اوراکل و برنامه‌های ابزار اوراکل را پوشش می‌دهد. در پایان این دوره، دانش آموزان درک عملکردی از نقش‌ها و وظایف مربوط به مدیریت پایگاه داده اوراکل داشته و قادر به انجام وظایف اساسی اوراکل DBA خواهند بود.

تماس با ما

دوره آموزش ODI StudentGuide1-2

شرح دوره ODI StudentGuide1-2

Oracle Data Integrator یک پلت فرم جامع یکپارچه‌سازی داده است که تمام نیازهای یکپارچه‌سازی داده را با حجم و کارایی بالا با استفاده از فرایندهای یکپارچه سازی انجام می‌دهد Oracle Data Integrator برای تیدیل و بارگذاری داده‌ها از موتورهای RDBMS متفاوتی استفاده می کند و می‌تواند به عنوان ابزار پیاده‌سازی ETL به منظور طراحی و پیاده‌سازی انباره داده مورد استفاده قرار گیرد. دوره ODI StudentGuide1-2 زیر مجموعه آموزش بانک اطلاعاتی است.
تماس با ما

دوره آموزش Data warehouse Fundamentals Oracle

شرح دوره Data warehouse Fundamentals Oracle

در دوره Data warehouse Fundamentals Oracle، دانشجویان مفاهیم اولیه انبار داده را می آموزندو با موارد مربوط به برنامه‌ریزی، طراحی، ساخت، جمع‌آوری و نگهداری یک انبار داده موفق آشنا خواهند شد و همچنین اصول اولیه معماری پارتیشن‌بندی پایگاه داده اوراکل را یادگرفته و مزایای پارتیشن‌بندی را می‌شناسند. مزایای عملیات موازی را بررسی کرده تا زمان پاسخگویی برای عملیات فشرده را کاهش دهند و همچنین عملیات واکشی، انتقال و بارگذاری داده به یک انباره داده پایگاه داده اوراکل (فازهای ETL) را می‌آموزند. اصول اولیه در مورد مزایای استفاده از materialized view اوراکل را برای بهبود عملکرد انبار داده‌ها را آموخته و همچنین در سطح بالا یاد می‌گیرند که چگونه بازنویسی کوئری می‌تواند عملکرد کوئری را بهبود بخشد، در ادامه دانشجویان OLAP و Data Mining را بررسی می‌کنند و برخی از مفاهیم پیاده‌سازی انبار داده را شناسایی می‌کنند و به طور خلاصه از برخی از ابزارهای موجود انباره داده مانند Oracle Warehouse Builder، Analytical Workspace Manager و Oracle Application Express استفاده می‌کنند.

تماس با ما

دوره آموزش SQL & PL/SQL Performance Tuning

شرح دوره SQL & PL/SQL Performance Tuning

در دوره SQL & PL/SQL Performance Tuning به معرفی نکات کلی و استانداردهای مربوط به نوشتن دستورات SQL، ملاحظاتی که در نوشتن دستورات SQL باید از آن‌ها اجتناب کنیم و معرفی و شناخت قابلیت‌های پیشرفته دستورات SQL می‌پردازیم.

تماس با ما

دوره آموزش Oracle Data Warehouse

شرح دوره Oracle Data Warehouse

Warehouse یا انباره داده یکی از مهمترین و یا در واقع مهمترین مولفه BI است. انباره داده پایگاه داده تحلیلی و یکپارچه است که برای نیازهای تحلیلی و مورد استفاده قرار می گیرد. مفاهیم Data Warehouse دو جنبه تئوری و عملی دارد. مفاهیم تئوری فارغ از تکنولوژی و ابزار می‌باشد و مفاهیم عملی وابسته با ابزار و تکنولوژی‌ها است. شرکت Oracle امکانات گسترده‌ای را در حوزه Data Warehousing در اختیار قرار می‌دهد که در دوره Oracle Data Warehouse مطرح خواهد شد.

تماس با ما

دوره‌های آموزشی بانک اطلاعاتی – Database

دوران آکادمی بیش از 20 دوره تخصصی در خصوص آموزش بانک اطلاعاتی برگزار می‌کند. این دوره‌ها متکی بر نرم‌افزار بوده، کاربردی بودن آن‌ها یک موضوع مهمی است که همیشه هم از طرف دانش‌پذیر و هم از طرف دوران آکادمی به دلیل هرچه بهتر برگزار شده دوره‌ها، دنبال می‌شود.

در این دوره‌ها به دو نرم‌افزار قدرتمند ORACLE و SQL Server پرداخته می‌شود. شرکت اوراکل و شرکت مایکروسافت، با سابقه طولانی دارای ابزارها و نرم‌افزارهایی هستند که یادگیری آن‌ها به شما کمک می‌کند تا در زمینه بانک اطلاعاتی حرفه‌ای باشید.

افزون بر این، این دو شرکت قدرتمند نرم‌افزاری، استانداردهای آموزشی منسجم و مطرحی دارند که با شرکت در امتحان‌های آن‌ها، می‌توان مدارک بین‌المللی آن را نیز دریافت کرد. شما می‌توانید دوره‌های بانک اطلاعاتی را مشاهده نمایید.