دوره آموزش HPE 3PAR I,II

دوره HPE 3PAR I, II به مرور کلی سخت‌افزارهای HPE 3PAR I, II (سری مختلف 3PAR) و معماری آنان می‌پردازد و با هدف آشنایی مدیران شبکه  با ساختار درونی خانوادهHPE 3PAR array  می‌گردد. دوره HPE 3PAR I, II  آموزشی برگرفته از نسخه عرضه شده HPE 3PAR StoreServ OS 3.2.2 است .

4,000,000 هزار تومان

دوره آموزش HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2

دوره   HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2طراحی شده است تا شرکت کنندگان را با اصول اساسی مورد نیاز برای معماری  و راه حل های فناوری اطلاعات ترکیبی آشنا کند. دوره HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2  بر روی شبکه HPE، سرور و راه حل های ذخیره سازی برای مشتریان SMB تمرکز خواهد کرد. در دوره HPE ATP – Hybrid IT Solutions V2  از طریق استفاده از سناریوهای مشتری و آزمایشگاه‌های گسترده، شرکت‌کنندگان یاد خواهند گرفت که چگونه یک مرکز داده کوچک را برای برآورده کردن نیازهای مشتری راه‌اندازی و پیکربندی کنند.

3,300,000 هزار تومان

دوره آموزش HPE OneView Administration

شرح دوره HPE OneView Administration

 • ادوره HPE OneView Administration به دانش‌پذیران مهارت و دانش لازم جهت استفاده از HP OneView ارائه می‌دهد تا بتوانند: نگهداری مرکز داده، مدیریت و نگهداری تغییرات سیستم عامل و پیکربندی، نظارت بر مرکز داده و پاسخگویی به مسائل.
  در این دوره شرکت کنندگان را به مهارت‌های HP OneView برای برنامه‌ریزی محیط، نصب ، پیکربندی و مدیریت اجزای HP Converged Infrastructure (CI) مجهز می‌کند. مهارت‌ها عبارتند از: تأمین زیرساخت همگرا HP، مدیریت میان افزار، پیکربندی، اتصال و مدیریت ذخیره‌سازی، تجسم محیط، هشدار و اعلان.
3,000,000 هزار تومان

دوره آموزش Introduction to HPE ProLiant Servers

شرح دوره Introduction to HPE ProLiant Servers

پس از سپری کردن دوره Introduction to HPE ProLiant Servers شما می‌توانید پلف فرم‌های مختلف HPE ProLiant را شرح دهید و ویژگی‌های اصلی نسل‌های HPE ProLiant را بشمارید.

• مؤلفه‌هایی که HPE Lights-Out یکپارچه (iLO 5) را تشکیل می‌دهند شناسایی و استفاده کنید.

• از رابط کاربری تحت وب، کنسول از راه دور یکپارچه ((iLO (IRC) و رابط خط فرمان ((iLO (CLI) و ابزارهای دیگر را برای کمک به پیکربندی iLO در سرور ProLiant استفاده نمایید.

750,000 هزار تومان

دوره آموزش HPE BladeSystem Administration

شرح دوره HPE BladeSystem Administration

در دوره HPE BladeSystem Administration دانشجویان آموزش‌های لازم جهت اداره و مدیریت HPE BladeSystem را فرا خواهند گرفت. موضوعاتی که در این دوره مطرح خواهد شد تا شما درک صحیحی از کامپوننت‌ها، پیکربندی‌ها و راهکارها پیدا کنید

1,100,000 هزار تومان

دوره آموزش HPE Virtual Connect

 شرح دوره HPE Virtual Connect

دوره HPE Virtual Connect به دانشجویان کمک خواهد نمود تا علاوه بر شناسایی اجزای HP Virtual Connect، امور مربوط به اداره و پیکربندی آن را نیز انجام دهند. بررسی و مرور معماری HP Virtual Connect این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود که درک صحیحی از قسمت‌های Virtual Connect Ethernet ،FlexFabric و همچنین قابلیت‌های آنان کسب نمایید.

تماس با ما

دوره آموزش Introduction Backup Recovery

شرح دوره Introduction Backup Recovery

دوره Introduction Backup Recovery زیرمجموعه آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات است که توسط اساتید مجرب دوران آکادمی ارائه می‌گردد.

This one day course introduces the foundation of backup and recovery architecture. This course provides participants with a solid foundation in Backup and Recovery infrastructure. The course focuses on the concepts and technologies used in Backup and Recovery environments. Participants learn about backup and recovery theory, including backup methods, planning and key terminology. The course includes topics on how storage technologies work and how their features such as replication and snapshots can be used for backup.

تماس با ما

دوره آموزش Accelerated SAN Essential

شرح دوره Accelerated SAN Essential

دوره Accelerated SAN Essential اصطلاحات و تکنولوژی‌های پایه در مورد  SAN را بیان می‌کند و فرد در پایان این دوره دانش و تجربه لازم برای کار مجموعه‌هایی که تجهیزات SAN را دارا هستند را به دست می‌آورند.

2,600,000 هزار تومان

دوره آموزش HP Blade Servers

شرح دوره HP Blade Servers

این سرفصل آموزشی داوطلبان را آماده برای کار و مدیریت دستگاه HPE BladeSystem می‌نماید. مباحث بسیار مهمی که در دوره HP Blade Servers ارائه می‌شود که دانش‌پذیران درک صحیحی از کامپوننت‌ها، پیکربندی‌ها و راهکارها به دست آورند.

1,200,000 هزار تومان

دوره آموزش HP ProLiant ML/DL/SL Servers

شرح دوره HP ProLiant ML/DL/SL Servers

این دوره جهت آشنایی با سرورهای شرکت HP، چگونگی انتخاب سرور نگهداری و پیشتیبانی از آنها و همچنین نحوه نصب سیستم عامل بروی سرورها طراحی شده است.

950,000 هزار تومان

دوره آموزش HP Server

شرح  دوره HP Server

در دوره HP Server با مباحث زیر آشنا خواهید شد:

 1. آشنایی با تکنولوژی‌های جدید HPE در زمینه پردازش اطلاعات
 2. آشنایی با سرورهای شرکت HPE
 3. آشنایی با ابزارها و نرم افزارهای HPE جهت مدیریت و مانیتورینگ سرورها
 4. آشنایی با سرورهای نسل 9 شرکت HPE
 5. آشنایی با سیستم‌های Blade
 6. آشنایی با پلتفرم Synergy
 7. آموزش تکنولوژی‌های جدید مورد استفاده بر روی سرورها
 8. آموزش راه اندازی و مدیریت خطایابی سرورها

 

1,100,000 هزار تومان

دوره آموزش Backup Overview

شرح دوره Backup Overview

دوره Backup Overview یک روزه پایه‌ای از معماری پشتیبان‌گیری و بازیابی را معرفی می‌کند. در این دوره شرکت‌کنندگان را با یک پایگاه جامع در زیرساخت پشتیبان‌گیری و بازیابی فراهم می‌کند. دوره تمرکز بر مفاهیم و فن‌آوری‌های مورد استفاده در محیط پشتیبان‌گیری و بازیابی دارد. شرکت‌کنندگان در مورد تئوری پشتیبان‌گیری و بازیابی، از جمله روش‌های پشتیبان گیری، برنامه‌ریزی و اصطلاحات کلیدی را یاد می‌گیرند. این دوره شامل موضوعاتی در مورد چگونگی کارکرد فناوری‌های ذخیره‌سازی و نحوه استفاده از ویژگی‌های آن مانند تکرار برای پشتیبان‌گیری می‌شود.
تماس با ما

دوره آموزش HP 3PAR Storeserv III

شرح دوره HP 3PAR Storeserv III

در دوره HP 3PAR Storeserv III شما سخت افزار و معماری 3 PAR را پوشش فرا خواهید گرفت و دید بسیار خوبی را ازساختارهای خانواده آرایه 3PAR خواهید یافت. شما GUI و CLI مدیریت کنسول،common provisioning groups، hosts and volume sets ، thin provisioning ،dynamic optimization، virtual copies, and virtual domains. این دوره همچنین کپی از  راه دور، گزارش نویس سیستم، بهینه سازی سازگاری و حرکت همگرا را پوشش می دهد. شما همچنین عملکرد، هزینه قابلیت دسترسی بالا و ویژگی جدید EVA به HP 3PAR Online Migration را یاد خواهید گرفت.
2,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Managing HP Storage Work Enterprise Virtual Array

شرح دوره Managing HP Storage Work Enterprise Virtual Array

دوره Managing HP Storage Work Enterprise Virtual Array توسط  شرکت HP برای افرادی که می‌خواهند دیتا سنتر را مدیریت کنند.
تماس با ما