دوره آموزش MCSE

مایکروسافت چیست؟ شروع دنیای MCSE

مایکروسافت بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست که تولید کننده سیستم عامل های خانواده ویندوز کلاینت و سرور است. طبیعتا با توجه به بازار بسیار گسترده این شرکت در حوزه سیستم عامل های سرور و کلاینت ، بایستی دوره های آموزشی نیز برای یادگیری محصولات خود به بازار ارائه کند و در اینجاست که شما با اسامی مثل دوره های MCSA ، MCSA ، MCP ، MCTS ، MCITP و MCT و … مواجه می شوید.

در واقع مایکروسافت برای تقریبا هر یک از محصولات نرم افزاری خودش چه در حوزه سیستم عامل و چه در حوزه نرم افزارهای سازمانی و … یک دوره و در ادامه آن یک گواهینامه بین المللی ارائه می دهد که معروف ترین های آنها MCSE است که بصورت مفصل در این مقاله به بررسی همه ابعاد آن می پردازیم

11,000,000 هزار تومان

دوره آموزش Microsoft Skype for Business

دوران آکادمی در این دوره دانش و مهارت لازم را  برای برنامه ریزی ، استقرار ، پیکربندی و مدیریت راهکار Microsoft Skype for Business برای دانشپذیران  فراهم می کند. دانش پذیران یاد خواهند گرفت که چگونه یک زیرساخت Skype for Business چند سایتی و کاملاً در دسترس را که از پیام رسانی فوری (IM) ، کنفرانس ، صدای سازمانی ، بایگانی و نظارت پشتیبانی می کند ، مستقر کنیم. دانش آموزان همچنین یاد خواهند گرفت که چگونه مسائل زیرساختی را مدیریت ، نگهداری و عیب یابی کنند.

4,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Microsoft Power BI Desktop Advanced

 شرح دوره Microsoft Power BI Desktop Advanced

در دوره Microsoft Power BI Desktop Advanced به مباحث بیشرفته با توجه به مباحثی که در دوره مایکروسافت Power BI Desktop Basic گفته شد می‌پردازیم.

مباحث مورد بحث در این دوره به شرح ذیل می‌باشد:

  • سرویس‌های Power BI
  • انتشار گزارش از Power BI Desktop
  • داشبورد در مقابل گزارش
  • دروازه، معماری و انواع آن
  • نصب دروازه و افزودن منبع داده
  • اتصال از طریق دروازه
  • وارد کردن داده یا تازه کردن برنامه‌ریزی شده
  • چگونه Power BI داده را در حافظه ذخیره می‌کند
  • چگونه xVelocity داده را فشرده می‌کند
  • جایی که داده‌ها در حافظه ذخیره می‌شوند
تماس با ما

دوره آموزش Microsoft Power BI Desktop Basic

شرح دوره Microsoft Power BI Desktop Basic

محصول Microsoft Power BI Desktop Basic (پاور بی ای) از شرکت مایکروسافت به کاربران امکان فراخوانی داده‌ها از طیف وسیعی از انواع منابع داده‌ای، تغییر ساختار داده‌ها به شکل دلخواه، مدل‌سازی داده، انجام محاسبات مختلف، رسم انواع مختلف نمودارهای مختلف و نهایتا به اشتراک‌گذاری گزارش‌ها با دیگران می‌دهد. دوره آموزشی Power BI  هم به صورت Power BI Desktop و هم به صورت Excel Power BI قابل برگزاری می‌باشد.

3,000,000 هزار تومان

دوره آموزش SharePoint 2016 Development Course

شرح دوره SharePoint 2016 Development Course

امروزه SharePoint به عنوان بستری ساده و قابل انعطاف برای مدیریت تعاملات سازمانی، مدیریت منابع و مستندات با رشد روزافزونی در جهان مواجه شده است و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در داخل و یا خارج از کشور برای حل بسیاری از مشکلات با رویکرد ارتباطات سازمانی از این Platform محبوب استفاده می‌نمایند. لذا سازمان‌ها یا افراد با توجه به نوع رویکرد می‌بایست راهکارهای اختصاصی خود را ایجاد و مورد استفاده قرار دهند. بر همین اساس در دوره SharePoint 2016 Development Course جامع آموزشی با رویکرد آزمون بین‌المللی مایکروسافت، با تمامی مفاهیم ذکر شده آشنا خواهیم شد.

تماس با ما

دوره آموزش SharePoint 2016 Administration Course

شرح دوره SharePoint 2016 Administration Course

امروزه SharePoint 2016 Administration Course به عنوان بستری ساده و قابل انعطاف برای مدیریت تعاملات سازمانی، مدیریت منابع و مستندات با رشد روزافزونی در جهان مواجه شده است و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در داخل و یا خارج از کشور برای حل بسیاری از مشکلات با رویکرد ارتباطات سازمانی از این Platform محبوب استفاده می‌نمایند لذا نصب، پیکربندی، راه‌اندازی، پشتیبانی و نگهداری از آن مانند هر زیرساخت دیگری نیازمند دانش و اطلاعات دقیق از امکانات آن  بمنظور داشتن تجربه‌ای لذت بخشی است. در این دوره جامع آموزشی براساس رویکرد آزمون بین‌المللی مایکروسافت، با تمامی مفاهیم ذکر شده آشنا خواهیم شد.

تماس با ما

دوره آموزش Microsoft Virtual Machine Manager

شرح دوره Microsoft Virtual Machine Manager

Virtual Machine Manager شرکت مایکروسافت یا همان VMM کارشناسان و مدیران شبکه را همراهی می‌نماید که Hostهای مجازی‌سازی، کلاسترهای تشکیل شده از Hostها و سایر منابع زیرساختی که برای ساخت و پیاده‌‌سازی شبکه‌های مجازی استفاده می‌شوند را مانیتور نمایند.

تماس با ما

دوره آموزش System Center Orchestrator

شرح دوره System Center Orchestrator

دوره System Center Orchestrator زیر مجموعه مایکروسافت است. این سیستم یک سامانه یکپارچه جریان‌های کاری (workflow) جهت راهکارهای مدیریت برای دیتاسنتر می‌باشد. با استفاده از Orchestrator می‌توان فرایند ساخت، مانیتور و توزیع منابع را خودکار کرد. این فرآیند سبب می‌گردد تا دپارتمان IT بتواند با تنظیمات لازم برای کارایی و عملکرد سیستم را تضمین نمایند و با استفاده از رابط گرافیکی Runbook Designer بتواند یک راهکار با قابلیت اطمینان (reliable)، منعطف (flexible) و کارا (efficient) به صورت End-to-end برای محیط سازمان فراهم آورد. با استفاده از Orchestrator هزینه‌های عملیاتی سازمان کاهش می‌یابد و عملیات دستی را به حداقل می‌رساند.
تماس با ما

دوره آموزش System Center Service Manager

شرح دوره System Center Service Manager

SCSM 2016 که آن را دوره System Center Service Manager می‌نامند یکی از نرم‌افزارهای شرکت مایکروسافت که تخصصی وظیفه کنترل و نظارت بر روی سیستم‌های شبکه طراحی و معرفی شده است. این نرم افزار scsm راهکار جامع برای توسعه بهره‌وری از کارشناسان فناوری اطلاعات می‌باشد. کارشناسان فناوری اطلاعات همیشه در بیشترین فشارها و استرس‌های کاری می‌باشند تا با حداقل هزینه، بالاترین حجم اطلاعات را تولید و مدیریت کنند. امروزه یکی از بزرگترین عامل‌های ریسک کردن و هزینه کردن برای اکثر کسانی است که با فناوری اطلاعات کار می‌کنند. از بروز مشکل‌های ناگهانی در سیستم شبکه کوچک یا بزرگ جلوگیری می‌کنند و نیز بعد از رخداد مشکل به رفع آن مشغول هستند.

تماس با ما

دوره آموزش MongoDB

شرح دوره MongoDB

علت طراحی این دوره استفاده از تکنولوژی MongoDB است که به عنوان ابزاری، جهت ذخیره‌سازی داده مبتنی بر سند است.

این تکنولوژی یکی از بانک داده‌‍‌ای متن باز است که بر روی بر روی ایده‌های Not SQL Only متمرکز است. این بانک داده از قالب سند برای ذخیره‌سازی داده استفاده می‌کند.
در این دوره مطالبی همچون پیکربندی، نصب، طراحی، CRUD، تجمیع داده، ایندکس گذاری، یکپارچگی MongoDB با زبان دات نت، طراحی Replication، پیاده‌سازی Sharding و GridFS و مدیریت پایگاه داده را پوشش می‌دهد.

تماس با ما

دوره آموزش Business Intelligence

شرح دوره Business Intelligence

هوش تجاری یا Business Intelligence به مجموعه‌ای از فناوری‌ها و فرايندهايی گفته می‌شود که به فرد در سازمان، اجازه دستیابی و آنالیز داده را فراهم می‌کند. این گونه می‌توان گفت که هوش تجاری کمک می‌کند به وسیله منبع‌های داده‌های سازمانی جهت ایجاد یک شمای بزرگ از کسب کار اقدام کنیم. در نتیجه مدیران نگاهی صحیح تر از کسب و کار خود را داشته باشند.

تماس با ما

دوره آموزش Microsoft Certified Solution Associate

شرح دوره

آموزش دوره Microsoft Certified Solution Associate یا همان دوره MCSA را شرکت مایکروسافت طراحی و معرفی گردید. دانشجویان با گذراندن این دوره با اصطلاحات، راهکارها و مراحل عیب یابی سرویس های مورد استفاده در شبکه های مایکروسافت آشنا می شوند. این دوره توسط تیم آموزش شبکه دوران آکادمی به صورت آموزش آنلاین مایکروسافت و با استفاده از لابراتوار آنلاین برای آموزش شبکه برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری و سایر دوره های microsoft با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

دوره آموزش Microsoft Certified Solution Expert

شرح دوره

دوره Microsoft Certified Solution Expert آموزش تخصصی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر Microsoft Windows Server 2012 است. با اخذ این مدرک شما دارای مهارت و تسلط قابل قبول شرکت مایکروسافت در حوزه شبکه‌های کامپیوتری مایکروسافت می‌باشد لذا متخصصین دارای این مدرک می‌توانند در بالاترین سطح در شبکه‌های کامپیوتری متوسط و بزرگ مشغول به کار شوند. این دوره شبکه یکی از دوره مایکروسافت می‌باشد که توسط تیم آموزش شبکه دوران آکادمی برای علاقه مندان برگزار می گردد. لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌های شبکه و مخصوصا دوره مایکروسافت با ما همراه باشید.

تماس با ما

دوره آموزش Microsoft Dynamics CRM

با استفاده از دوره آموزش Microsoft Dynamics CRM به مدیران و کارکنان سازمان این کمک را می‌کنیم که با آشنایی و تسلط بیشتری از این نرم افزار استفاده نموده و در موضوعاتی همچون  بازاریابی، فروش و خدمات با در اختیار داشتن اطلاعاتی جامع در مورد مشتریان، تصمیمات و اقدامات مناسبی را اتخاذ نمایند. در آموزش  CRM ، معمولا از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی درون سازمانی انجام می‌گردد که در این راستا دوره‌های آموزشی زیر طراحی شده است.

5,600,000 هزار تومان

دوره آموزش Microsoft Lync Server

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

تماس با ما