دوره آموزش Pack LPIC-3 (303 & 305 )

مدت دوره: 90  ساعت

پیش نیاز دوره :

LPIC 1 & 2

 

سرفصل دوره :

 • Cryptography
 • Encrypted file Systems
 • DNS and Cryptography
 • Host Hardening
 • IDS and IPS (Ossec / AIDE / Snort )
 • User Management and Authenti Cation (PAM)
 • FREE IPA as OpenLdap
 • Access Control
 • SE linux and Services
 • Packet Filtering and Firewalld
11,000,000 هزار تومان

دوره آموزش 2 و Linux LPIC-1

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

6,500,000 هزار تومان

دوره آموزش (CEPH)RED HAT CEPH STORAGE ARCHITECTURE AND ADMINISTRATION

این دوره بخشی از سری دوره های فناوری نوظهور از Red Hat است. این دوره به مدیران و اپراتورهای ابری آموزش می دهد که چگونه Red Hat Ceph Storage را در محیط تولید خود و همچنین در محیط OpenStack به کار گیرند.

 

تماس با ما

دوره آموزش Docker Deep Dive

دوره Docker Deep Dive به آموزش زیرساخت پایه‌ای بسیاری از سرویس‌های چرخه تولید محصولات فناوری اطلاعات در محیط‌های Staging و Production می‌پردازد که گاها از آن در قالب CI/CD Pipeline یاد می‌شود که به عنوان قوی‌ترین و بی‌رقیب‌ترین پلتفرم قابل انعطاف در دنیای Containerها به شمار می‌رود. Docker به شما اجازه می‌دهد که به سادگی سیستم عامل‌ها و برنامه‌های کاربردی خود را به صورت مقیاس‌پذیر، ایجاد و اجرا کنید. این زیرساخت جزو فناوری‌های پیشرفته مجازی‌سازی محسوب شده که نهایت بلوغ این پلتفرم استفاده از آن در محیط‌های Agile DevOps از جمله سرویس‌های ابری بوده که تعداد بیشماری سرویس را در عین پایداری به صورت امن و مقیاس‌پذیر به کاربران ارائه می‌دهد.

4,200,000 هزار تومان

دوره آموزش RHCE

دوره RHCE

این دوره را می توان یکی از با ارزشترین مدارک بین المللی در حوزه فناوری اطلاعات می باشد که در آن دانشپذیر پیکر بندی سرویس های معمول سیستم عامل لینوکس از قبیل Apache,DNS,Mail,SQuid,NFS,.. آموزش می بیند. RHCE به دانشپذیر دانش راه اندازی شبکه های بر پایه سیستم عامل لینوکس را از صفر تا صد ارائه می شود.

تماس با ما

دوره آموزش RedHat 7 New Feature-systemD

دوره RedHat 7 New Feature-systemD

چه بخواهیم و چه نخواهیم تکنولوژی Systemd برای ماندن آمده است. پس نیاز داریم که کار با آن را فرا بگیریم و بهتر بگویم باید یاد بگیرم با system زندگی کنیم.

Systemd در حال حاظر به وسیله کرنل سیستم عامل لینوکس در اغلب توزیع‌ها (distributions) راه‌اندازی شده است و در نقش‌های زیادی را ایفا می‌کند. به طور مثال سرویس‌های سیستم رو start و مدیریت می‌کند، Login به سیستم را کنترل می‌نماید، وظایف را در بازه‌های زمانی مشخص و مناسب اجرا می‌کند و خیلی موارد دیگر!

تماس با ما

دوره آموزش Zabbix

دوره Zabbix

دوره Zabbix در خصوص اپلیکیشن محبوب زبیکس است. zabbix یک محصول متن باز enterprise-class می‌باشد که می‌تواند به صورت single point و نیز distributed پیاده‌سازی گردد و مطابق با سیاست‌های امنیتی شرکت‌ها در یک یا چندین زون راه‌اندازی گردد. همچنین این نرم‌افزار از مکانیزم‌های منعطف notification برخوردار می‌باشد. در طول این دوره شما با روش‌های نصب، نحوه کانفیگ کردن ،performance tuning، اضافه کردن هاست‌ها، deviceها، سرویس‌ها و سرورها جهت پایش و نیز قواعد مانیتورینگ آن‌ها آشنا خواهید شد. نرم‌افزار zabbix با رابط کاربری روان و user friendly قادر هست هر سرویسی را مانیتور کند کما اینکه شعار این ابزار مانیتورینگ، monitor every things می‌باشد. با توجه به انعطاف روش‌های مانیتورینگ در zabbix، می‌توان تمامی موارد مورد نیاز شرکت‌ها و کسب و کارها را متناسب با هر سیاست، سناریو و خواسته‌ای پایش کرد.

4,600,000 هزار تومان

دوره آموزش داکر Docker Administrator

دوره آموزش داکر Docker Administrator

DevOps یک ساختار و روش فکری است که در آن سرعت، پایداری و کیفیت از ارکان اصلی آن به شمار می روند. در این چرخه لازم است تا فاصله بین تیم های توسعه دهنده نرم افزار و عملیات و پشتیبانی به حداقل برسد.  یک دیدگاه جهت نیل به این هدف این است تا تیم توسعه دهنده و عملیات در یک بستر یکسان کار کنند و شبهاتی که در خصوص کارکرد متفاوت یک نرم افزار یکسان در محیط های مختلف وجود دارد از بین برود. چنین راهکاری هرچند به وسیله امکانات و تکنولوژی های مجازی سازی تا حدی رفع شد، ولی کندی این روش موجب شد تا Container ها بتوانند خودنمایی کنند. در میان Container های مختلفی که وجود دارند، Docker نقشی بسیار اساسی در دنیای امروز تکنولوژی دارد. سهولت استفاده از آن، امکانات بسیار زیاد و پیشرفته و سازگاری آن با نرم افزار کنترل چرخه Continuous Integration موجب شده است تا به عنوان رکن اساسی و پرکاربرد در میان Container ها، تلقی شود.

3,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Linux BSD Specialist

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

تماس با ما

دوره آموزش LPIC-3 304: Virtualization and High Availability

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

3,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Linux LPIC-3-303 Security

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

3,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Linux LPIC-3-300

SharePoint یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ ارائه شد SharePoint که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است.

4,600,000 هزار تومان

دوره آموزش Linux LPIC-2

LPIC-دومین گواهینامه از مجموعه گواهینامه ای چند سطحی سازمان LPI می باشد که تعیین سطح دانش پذیران سیستم عامل های لینوکس می پردازد
در این آزمون یعنی آزمون LPIC-2 توانایی داوطلب آزمون را برای اداره شبکه های مختلط کوچک و متوسط ارزیابی و تأیید می شود
برای دریافت گواهینامه LPIC-2 ، داوطلب باید دارای گواهینامه فعال LPIC-1 باشد. امتحانات LPIC-1 و LPIC-2 به ترتیب انجام می شود

4,500,000 هزار تومان

دوره آموزش Linux LPIC-1

این دوره با هدف ایجاد توانایی در زمینه کاربری سیستم عامل لینوکس می باشد، شیوه آموزش به نحوی میباشد که فرد در پایان دوره توانایی کار با شل(محیط متنی) تمامی نسخه های مختلف سیستم عامل لینوکس را خواهد داشت و آماده ورود به دوره های تخصصی این سیستم عامل می شود. در این دوره با اسکریپت نویسی در لینوکس، نحوه نصب لینوکس و برنامه ها، ایجاد، حذف و ویرایش فایل ها و مدیریت های محدود تحت سیسم عامل لینوکس آشنا خواهید شد.

4,100,000 هزار تومان

امروزه سیستم عامل های مختلفی توسط مهندسان سراسر دنیا طراحی شده است. استفاده از این سیستم عامل ها می تواند باعث رفع مشکلات فنی موجود در کامپیوتر و تلفن های همراه شود. یکی از این سیستم عامل ها، لینوکس نام دارد. این سیستم عامل قدرتمند نیازمند گذراندن دوره های آموزشی مختلف است تا بتوان با تمام جزئیات آن آشنا شد. اگر شما نیز به یادگیری این حوزه از فناوری کامپیوتری علاقه مند هستید، بهتر است بدانید که در این دوره آموزشی چه مهارت هایی را کسب خواهید کرد. جهت آشنایی با این موضوع، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

 

سطوح آموزشی linux

برای شرکت در دوره های آموزشی لینوکس بایستی ابتدا با سطوح آن آشنایی نسبی پیدا کنید. این سطوح عبارتند از:

 • سطح مقدماتی: با گذراندن این سطح و شرکت موفقیت آمیز در آزمون مربوط به آن، شما مدرک LPI را دریافت خواهید کرد. در این سطح شما بیشتر با سیستم لینوکس و اجزای آن آشنا می شوید. همچنین یاد خواهید گرفت تا مشکلات ابتدایی به وجود آمده در سیستم های کامپیوتری و اپلیکیشن ها را تحلیل و برطرف کنید.
 • سطح متوسط: آموزش این دوره بلافاصله پس از به اتمام رساندن دوره مقدماتی شروع می شود. هر چند این دوره به اندازه سطح بعد تخصصی نیست، اما با کمک آموزش آن می توان بسیاری از کارهای مربوط به حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات را انجام داد.
 • سطح پیشرفته: معمولا در این سطح مسائل پیچیده تری مانند زبان برنامه نویسی پایتون آموزش داده می شود. با اتمام این دوره شما به یک متخصص لینوکس تبدیل می شوید و می توانید در شرکت های مختلف مشغول به کار شوید.

 

فواید یادگیری linux

شاید بتوان گفت مهم ترین فایده یادگیری لینوکس به ورود به شغل دوم و کسب درآمد از طریق آن مربوط می شود. اگر قصد این را دارید که در شرکت های کامپیوتری به عنوان پشتیبان فنی یا مدیر آی تی مشغول به کار شوید، ما به شما یادگیری لینوکس را پیشنهاد می کنیم. همچنین می توان از علوم مربوط به لینوکس برای طراحی وبسایت و ساخت انواع نرم افزارها بهره گرفت. همچنین به گفته تحلیل گران اقتصادی بازار کار، این حوزه تا چند سال آینده به شدت گسترده تر می شود. در نتیجه شما می توانید به عنوان فریلنسر داخلی یا خارجی فعالیت خود را ادامه دهید.

 

 

هزینه آموزش linux

یکی از اولین سوالاتی که ذهن هر علاقه مند به این حوزه را به خود مشغول می کند، مربوط به هزینه دوره های آموزشی آن می شود. به طور کلی می توان گفت که رقم ثابتی به عنوان نرخ آموزش لینوکس تعیین نشده است. اما این رقم به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه به چند مورد از این عوامل اشاره می کنیم:

 • موسسه آموزشی: هرچه کیفیت خدمات ارائه شده توسط یک موسسه آموزشی بالاتر باشد، مبلغ بیشتری را به عنوان حق ثبت نام اعلام می کنند. مجموعه آموزشی ما با سال ها سابقه درخشان در زمینه آموزش دانش های مختلف کامپیوتری و لینوکس و ارائه آن ها با مناسب ترین قیمت ها توانسته محبوبیت زیادی را در بین علاقه مندان به این حوزه به دست آورد.
 • سطح آموزشی: همان طور که می دانید سطوح آموزشی دوره لینوکس از مقدماتی تا پیشرفته موجود هستند. هزینه هر کدام از این سطوح آموزشی با یکدیگر متفاوت است.
 • ابزار کمک آموزشی: اگر به همراه پکیج آموزشی عرضه شده به شما سایر وسایل کمک آموزشی مانند کتاب نیز داده شود، بایستی مبلغ بیشتری را به مجموعه ارائه کننده این خدمات پرداخت کنید.
 • هزینه شرکت در آزمون: شما پس از گذراندن هر سطح بایستی در آزمون مربوط به آن ثبت نام کنید تا گواهینامه آن را دریافت نمایید. جهت نهایی شدن این ثبت نام بایستی هزینه ای را پرداخت نمایید.

 

آموزش فرمان های لینوکس

برای کار کردن در محیط لینوکس بایستی با فرمان ها یا دستورات لینوکس آشنایی نسبی داشته باشید تا در مواقع لازم آن ها را اجرا کرده و یا تنظیمات مربوط به قدرت و سرعت را درباره آن انجام دهید. آموزش فرمان های لینوکس به شما کمک می کند تا کارهایی چون طراحی وبسایت، طراحی لوگو، برنامه نویسی و غیره را با سرعت و کارآیی بیشتری انجام دهید. دستورات لینوکس موارد متعددی را در بر می گیرد. از جمله این موارد می توان به دستور مدیریت فایل، دستور کاربری، دستور عملیاتی، دستور شبکه و غیره اشاره کرد.

 

آموزش هسته لینوکس

در ابتدا لازم است تا به صورت مختصر درباره هسته لینوکس اطلاعات داشته باشید. همان طور که از نام آن مشخص است، هسته لینوکس مهم ترین بخش این سیستم عامل به شمار می رود که باعث برقراری یک ارتباط خوب و موثر بین نرم افزار و سخت افزار مورد نظر شما می شود. یکی از عوامل پیروزی لینوکس بر سایر رقیبان خود در بازار فناوری اطلاعات مربوط به هسته قوی آن می شود. در نتیجه برای کسب موفقیت لازم است تا به طور کامل و جامع با این هسته و نحوه کار کردن با آن آشنایی پیدا کرده باشید.

 

آموزش نصب لینوکس

منابع مختلفی برای نصب لینوکس در موتورهای جستجوگر مانند کروم یافت می شود که هیچ کدام از آن ها پس از نصب عمل نمی کنند یا ممکن است مشکلات امنیتی را برای کاربران کامپیوتر به وجود بیاورند. در همین راستا بهتر است برای نصب لینوکس از مراجع معتبر کمک بگیرید تا امنیت سیستم شما تهدید نشود. مجموعه آموزشی ما در کنار ارائه خدمات مختلف و عرضه محصولات کمک آموزشی یک فایل معتبر لینوکس را نیز در اختیار کارآموزان خود قرار می دهد. این مجموعه همچنین نصب این سیستم عامل را به صورت مرحله به مرحله و با زبان ساده بیان نموده تا تمامی افراد بتوانند از آن بهره بگیرند.

 

آموزش لینوکس با گرایش امنیت

یکی از مواردی که در دوره های آموزشی لینوکس به آن پرداخته می شود، مربوط به حوزه امنیت و هک می شود. یادگیری این شاخه برای تمامی افرادی که قصد ورود به نهادهای امنیتی مختلف کشور را دارند، ضروری به نظر می رسد. این شاخه نیز بسیار گسترده است و تا سطح فوق حرفه ای را در بر می گیرد. مواردی که در گرایش امنیت آموزش داده می شود شامل امنیت شبکه اینترنتی، کنترل دسترسی و طراحی اپلیکیشن های امنیتی می شوند. پس از اتمام این آموزش ها و شرکت در دو مرحله آزمون تئوری و عملی می توانید گواهینامه مربوط به آن را دریافت کنید و در مراکز امنیتی پذیرفته شوید.

 

آموزش لینوکس برای برنامه نویسان

معمولا برنامه نویسان حرفه ای برای انجام کارهای خود از بستر لینوکس به مقدار زیاد استفاده می کنند. یکی از عللی که برنامه نویسان نسبت به استفاده از این محیط علاقه بسیاری دارند، این است که لینوکس کاملا رایگان بوده و نباید بابت نصب آن هزینه اضافی را پرداخت نمایید. همچنین اگر تمایل دارید در شرکت های مختلف به عنوان برنامه نویس استخدام شوید، باید بدانید که دانستن لینوکس می تواند باعث برنده شدن شما در جمع رقیبانتان شود.

 

آموزش تنظیمات لینوکس

ابتدایی ترین مهارت برای هر فردی که وارد حوزه لینوکس می شود، انجام صحیح تنظیمات آن است. معمولا این مهارت در سطح مقدماتی و کامل تر آن در سطح متوسط به شما آموزش داده خواهد شد. این تنظیمات موارد متعددی را در بر می گیرد که از این میان می توان به ایجاد تغییرات در پس زمینه سیستم، ایجاد تغییر در زمان بندی و صفحه نمایش سیستم، ان تی پی، تنظیمات مربوط به شبکه و غیره اشاره کرد.

 

آموزش تصویری سیستم عامل لینوکس

قطعا میزان یادگیری کارآموزان از جزوه های آموزشی به اندازه فیلم های آموزشی نخواهد بود؛ زیرا با دیدن فیلم های آموزشی شما در حال دریافت اطلاعات از دو مسیر عصبی بینایی و شنوایی هستید و سلول های مغزی را چندین برابر درگیر می کنید. فیلم های آموزشی مجموعه ما با کیفیت های مختلف نزد کارآموزان ارائه می شوند. در نتیجه شما می توانید مطابق میل خود یکی از آن ها را انتخاب کرده و تماشا کنید.

 

سخن پایانی

با توجه به تمامی مطالب بیان شده با اهمیت یادگیری حوزه لینوکس و شاخه های مرتبط با آن آشنا شدید. یادگیری این حوزه نه تنها برای متخصصین حوزه آی تی مفید است، بلکه تمام افرادی که قصد ورود به آن را دارند نیز می توانند از آن بهره بگیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش لینوکس از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناس مجموعه ما در تماس باشید.