وبینار ربات نویسی تلگرام با پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یکی زبان‌های برنامه‌نویسی معروف و سطح بالا می باشد که امروزه کاربردهای زیادی در دنیای امروزی دارد مانند ابزار نویسی و نوشتن ربات های اینستاگرام و تلگرام و طراحی وب و هوش مصنوعی و غیره.

ما در این وبینار قصد داریم تا شما را با یکی از کاربرد های زبان برنامه نویسی پایتون در زمینه ساخت ربات نویسی تلگرام آشنا کنیم همانطوری که می دانید پیام رسان تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان ها می باشد و از این پیام رسان برای خیلی از کسب و کارها استفاده می شود شما می توانید با استفاده از ربات ها خیلی فرآیند های کانال های خود را به صورت اتوماتیک کنید.

راه‌های ارتباطی با آکادمی دوران

academy@douran.com

پاسخگوی سوالات شما هستیم

DouranExam@

به کانال تلگرام ما بپیوندید

douranacademy@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چرا دوران آکادمی؟

  • ارزانترین هزینه: یکی از مزایای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در دوران آکادمی با پایینترین هزینه همراه با حفظ کیفیت خدمات است.
  • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون: این دوره با هدف هدایت و موفقیت دانش‌پذیران در آزمون‌ها توسط اساتید بین‌المللی و کارشناسان خبره انجام می‌شود.
  • پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان از دیگر مزایای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی است.
  • تخفیف در سایر دوره‌ها: دانش‌پذیران با شرکت در هر یک از آزمون‌های بین‌المللی امکان برخورداری از تخفیف 10% الی 20% برای شرکت درکلیه دوره‌های آکادمی را خواهند داشت.
  • هدایت به بازار کار: با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره‌ها وجود دارد.

گواهینامه بین‌المللی

خدمات دوران آکادمی

ارائه مدرک معتبر

برگزاری دوره‌ها به‌صورت عملی

اساتید مجرب

استفاده از لابراتور مجهز

جشنواره عید 1403