وبینار رایگان آشنایی با مسیر دوره های موسسه SANS

 • دوران آکادمی مجری دوره های تخصصی امنیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و دارای مجوز آموزش از افتای ریاست جمهوری با افتخار ارائه می نماید.
 • دوران آکادمی با استفاده از برترین و مجرب ترین اساتید داخلی و خارجی اقدام به برگزاری بیش از 2300 ساعت از مجموعه دوره های موسسه SANS در ایران نموده است.
 • این وبینار با توجه به موضوع امنیت در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و جهت آشنایی بیشتر پرسنل محترم سازمان ها، ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی برگزار می شود.
 • این وبینار، به معرفی این موسسه بین المللی و  مسیر موفقیت آموزشی در آن می پردازد.

مشاهده مسیرهای آموزشی SANS

برای مشاهده بهتر، روی تصاویر کلیک کنید
sans roadmap

معرفی موسسه SANS

موسسه SANS در سال 1989 به عنوان یک موسسه تحقیقاتی و پژوهشی تاسیس شد. هم اکنون برنامه های آموزشی آن به بیش از 165،000 متخصص امنیتی در سراسر جهان ارائه می شود. طیف وسیعی از افراد از حسابرسان امنیتی و سرپرست شبکه، تا مسئولان ارشد امنیت اطلاعات، دروس آموخته شده را به اشتراک می گذارند و به طور مشترک راه حل هایی را برای چالش های پیش روی خود می بینند.

بسیاری از متخصصان امنیتی در سازمان‌های مختلف جهانی از شرکت‌ها گرفته تا دانشگاه‌هایی که برای کمک به کل جامعه امنیت اطلاعات کار می کنند با  مجموعه SANS نیز همکاری دارند.
SANS معتبرترین و تاکنون بزرگترین منبع برای آموزش امنیت اطلاعات و مجوزهای امنیتی در جهان است. این مرکز همچنین بزرگترین مجموعه اسناد تحقیقاتی درباره جنبه های مختلف امنیت اطلاعات را توسعه داده، نگهداری و بدون هیچ هزینه ای در دسترس قرار می دهد و سیستم هشدار اولیه اینترنت (مرکز طوفان اینترنت) را اداره می کند.

سوالات متداول

هدف این وبینار چیست؟

آشنایی کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات با سیستم آموزشی موسسه SANS و یافتن بهترین مسیر برای ارتقاع دانش فنی در حوزه امنیت اطلاعات و همچنین علاقمندان به دنیا امنیت را با مسیر آموختن امنیت در شاخه های مختلفی چون شبکه، وب، موبایل و مدیریت امنیت اطلاعات آشنا می کند.

این وبینار چند جلسه است؟

این وبینار در یک جلسه به صورت رایگان برگزار می شود.

سخنرانان چه اشخاصی هستند؟

هر دو سخنرانان از مدیران و مشاوران و سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی و همچنین از مدرسین مجرب و محبوب در حوزه امنیت هستن که بیش از یک دهه از این حوزه فعالیت دارند.

مزیت های آموزش دوران آکادمی چیست؟
دوران آکادمی برای سازمان های دولتی، خصوصی و افرادی که آموزش کاملا کاربردی و اساتید زبده و نیز هزینه پایین را مد نظر دارند بهترین گزینه است. ترکیبی بی نقص از دسترسی آسان، بالاترین کیفیت آموزشی، قیمت مناسب و تعامل فنی و مشاوره ای با کارفرمایان و همچنین جذب و استخدام دانشپذیران برتر دوره ها در گروه دوران و پروژه های در حال اجرای آن از دیگر مزایای دوران آکادمی می‌باشد.
هزینه را چطور باید پرداخت کرد؟

هزینه ها دلار باید پرداخت شود.

چرا دوران آکادمی؟

 • ارزانترین هزینه: یکی از مزایای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در دوران آکادمی با پایینترین هزینه همراه با حفظ کیفیت خدمات است.
 • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون: این دوره با هدف هدایت و موفقیت دانش‌پذیران در آزمون‌ها توسط اساتید بین‌المللی و کارشناسان خبره انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان از دیگر مزایای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی است.
 • تخفیف در سایر دوره‌ها: دانش‌پذیران با شرکت در هر یک از آزمون‌های بین‌المللی امکان برخورداری از تخفیف 10% الی 20% برای شرکت درکلیه دوره‌های آکادمی را خواهند داشت.
 • هدایت به بازار کار: با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره‌ها وجود دارد.

راه‌های ارتباطی با آکادمی دوران

academy@douran.com

پاسخگوی سوالات شما هستیم

DouranExam@

به کانال تلگرام ما بپیوندید

douranacademy@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تمدید اعتبار مدارک قدیمی MCSA ،MCSD و MCSE و آزمون‌های مربوطه

با توجه به تعداد بالای متقاضیان آزمون‌های اخذ مدارک Microsoft Solutions Certified (MCSA) Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD) یا مدارک تخصصی Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) certification(s) که در تاریخ 30 ژوئن 2020 منسوخ خواهند شد و شرایط ویژه بحرانی ناشی از ویروس کرونا، شرکت مایکروسافت تمامی مدارک و آزمون‌های فوق را تا تاریخ 31 ژانویه 2021 تمدید می‌نماید.
لازم به توضیح است که مدارکی هم که هم اکنون اخذ می‌گردند از تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ به مدت ۲ سال معتبر بوده و نیاز به بروز رسانی ندارند.

نحوه ثبت‌نام در آزمون بین‌المللی ؟

با دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی تماس بگیرد، یا از طریق کانال DouranExam@ با ما در ارتباط باشید.

اعتبار این آزمون‌ها چگونه است؟

این آزمون‌هابه کمک 5 تست سنتر در منطقه برگزار می‌شود. به صورتیکه شما در محل آن‌ها در حال آزمون هستید.

چرا باید از طریق دوران ثبت‌نام کنیم؟
 • دوران آکادمی کم ترین هزینه را برای آزمون‌ها در نظر گرفته است.
 • با ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی از طریق دوران 30% تخفیف دوره‌های حضوری و غیرحضوری دوران آکادمی را دریافت کنید.
 • می‌توانید از تخفیف 15% ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه‌های بین‌المللی همکار دوران استفاده نمایید.
هزینه آزمون‌ها به چه صورت هستند؟

در این خصوص از طریق تلگرام و کانال DouranExam@ با ما در ارتباط باشید.

هزینه را چطور باید پرداخت کرد؟

هزینه ها دلار باید پرداخت شود.

گواهینامه بین‌المللی

خدمات دوران آکادمی

ارائه مدرک معتبر

برگزاری دوره‌ها به‌صورت عملی

اساتید مجرب

استفاده از لابراتور مجهز

جشنواره عید 1403