وبینار   Container on Wheels

 Docker و Kubernetes در توسعه زیرساخت شبکه، مراکز داده و رایانش ابری بکار گرفته می‌شود.
دوران آکادمی با استفاده از برترین و مجرب‌ترین اساتید بین‌المللی اقدام به برگزاری خاص‌ترین دوره‌های ویژه مدیران سیستم، متخصصین حوزه زیرساخت، رایانش ابری و مهندسین ابزار DevOps می‌نماید.

وبینار Container on Wheels با توجه به موضوع به کارگیری Containerها در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و جهت آشنایی بیشتر دانشجویان علاقه‌مند، پرسنل محترم سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های دولتی و خصوصی برگزار می‌شود. این وبینار به اهمیت به کارگیری Docker و Kubernetes در توسعه زیرساخت‌های نوین فناوری اطلاعات می‌پردازد.

این وبینار ویژه

کلیه متخصصین و فعالین حوزه IT
توسعه دهندگان نرم افزار
مربیان چابک و مدیران/ مالکین محصول
مدیران فناوری اطلاعات

وبینار Container on Wheels

معرفی دوره Docker Deep Dive اختصاصی دوران آکادمی

دوره Docker Deep Dive به آموزش زیرساخت پایه‌ای بسیاری از سرویس‌های چرخه تولید محصولات فناوری اطلاعات در محیط‌های Staging و Production می‌پردازد که گاها از آن در قالب CI/CD Pipeline یاد می‌شود. که به عنوان قوی‌ترین و بی رقیب ترین پلتفرم قابل انعطاف در دنیای Container ها به شمار می‌رود.

Docker به شما اجازه می‌دهد که به سادگی سیستم عامل‌ها و برنامه‌های کاربردی خود را به صورت مقیاس پذیر، ایجاد و اجرا کنید. این زیرساخت جزو فناوری‌های پیشرفته مجازی‌سازی محسوب شده که نهایت بلوغ این پلتفرم استفاده از آن در محیط‌های Agile DevOps از جمله سرویس‌های ابری بوده که تعداد بیشماری سرویس را در عین پایداری به صورت امن و مقیاس پذیر به کاربران ارائه می‌دهد.

این دوره در دوران آکادمی به عنوان کامل‌ترین دوره داکر ارائه شده در ایران به شمار می‌رود که عملا شما را در عمق این پلتفرم فرو برده و در سفری بالغ بر 60 ساعت آموزش مدون و سناریو محور، دانش و تجربه متناسب با محیط‌های توسعه محصولات فناوری اطلاعات را به شما انتقال خواهد داد.

معرفی دوره Kubernetes, Container on Wheels اختصاصی دوران آکادمی

این دوره به آموزش Kubernetes که با عنوان K8s نیز شناخته می شود، می‌پردازد. در حقیقت، Kubernetes یک سیستم متن باز است که برای خودکارسازی استقرار، مقیاس‌پذیری و مدیریت برنامه‌های کانتینرسازی شده یا حتی ماشین‌های مجازی استفاده می‌گردد و می تواند به عنوان یک زیر ساخت بسیار قدرتمند در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، سازمان‌ها را در بهبود سرویس‌دهی و رضایتمندی مشتریان یاری نماید. لازم به ذکر است اغلب سرویس دهندگان ابری بستری مبتنی بر Kubernetes ارائه می‌دهند که در آن می‌توان Kubernetes را به عنوان یک سرویس ارائه دهنده پلتفرم (PaaS) یا زیرساخت (IaaS) معرفی نمود.

از نکات حائز اهمیت آن می‌توان به خدمات، پشتیبانی و ابزارهای Kubernetes اشاره نمود که به طور گسترده‌ای در دسترس هستند و با تمامی پلتفرم‌ها تعامل بسیار خوبی دارند. تعداد کانتینرهایی که Kubernetes پوشش می‌دهد گاهی اوقات از صدها هزار هم تجاوز می‌کند، که تعامل با چنین حجمی از کانتینرها بدون راه‌ کارهایی چون Kubernetes عملا دست ‌نیافتنی است.

از جمله مهمترین ویژگی‌های کلیدی Kubernetes می‌توان به کلاسترینگ و توازن بار ما بین سرویس‌ها در محیط‌های Staging و Production اشاره نمود که عملا قابلیت‌هایHA ، Fault Tolerance و Load Balancing را برای ما پیاده‌سازی می‌کند. با بهره‌گیری از قابلیت‌های Blue-Green Deployment می‌توان به راحتی به ورژن‌های پایدار قبلی پروژه در صورت وجود خطا در محیط عملیاتی بازگشت. Kubernetes قابلیت‌های فنی زیادی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که در این بین می‌توان به امکان بررسی سلامت و تکثیر برنامه‌ها در دیتاسنتر یک مجموعه اشاره کرد.

همچنین به قابلیت تشخیص سرویس‌ها، متعادل‌سازی تسهیم بار و مدیریت تنظیمات برای ایجاد سیستم‌هایی که از فناوری معماری Microservice بهره می‌برند نیز می‌توان اشاره نمود. این دوره در دوران آکادمی به عنوان کامل‌ترین دوره Kubernetes ارائه شده در ایران به شمار می رود که عملا شما را در عمق این پلتفرم فرو برده و در سفری بالغ بر 70 ساعت آموزش مدون و سناریو محور، دانش و تجربه متناسب با محیط‌های توسعه محصولات فناوری اطلاعات را به شما انتقال خواهد داد.

سوالات متداول

هدف از وبینار Container on Wheels چیست؟

هدف از این وبینار؛ آشنایی کارشناسان توسعه زیرساخت شبکه، مراکز داده و رایانش ابری با حوزه Containerization و قابلیت ارکستراسیون Containerها توسط ابزارهای پیشرفته‌ای است که امروزه به آن‌ها DevOps Tools می‌گویند. می‌توان اصلی‌ترین بازیگران این حوزه را پلتفرم‌های Docker و Kubernetes دانست که در این وبینار عملا به معرفی آن‌ها و اهمیت به کارگیریشان در زیرساخت‌های نوین فناوری اطلاعات از جمله رایانش ابری خواهیم پرداخت.

این وبینار چند جلسه است؟

این وبینار به صورت یک جلسه‌ای برگزار می‌شود.

سخنران چه شخصی است؟

سخنران این وبینار مهندس علی ناظم رعایا از بنام‌ترین معماران، مشاوران و مدرسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که با بیش از 9 سال سابقه مدیریتی و فنی در مطرح‌ترین شرکت‌های خصوصی و دولتی ایران، استارتاپ‌ها و فینتک‌های بین‌المللی فعالیت داشته است. همچنین اجرای هزاران ساعت آموزش آزاد و سازمانی و تعداد زیادی سمینار در حوزه‌های مختلف و برترین موسسات آموزشی و دانشگاهی کشور را در کارنامه خود دارد. تجربه حضور ایشان به عنوان Chief Product Officer یا بعضا Agile Coach در شرکت‌های تولید محصولات فناوری اطلاعات و ارائه دهنده سرویس‌های ابری باعث شده تا با رویکردی نوین به ارائه مطالب آموزشی خود بپردازند.

دوران آکادمی بعد از وبینار Container on Wheels چه برنامه‌هایی دارد؟

دوران آکادمی از اوایل بهمن ماه 99 اقدام به برگزاری مجموعه از دوره‌های DevOps به همراه در اختیار گذاشتن محیط لابراتوار از راه دور برای دانشجویان خواهد کرد که اهم این دوره‌ها، دوره‌های اختصاصی Docker Deep Dive و Kubernetes, Container on Wheels خواهد بود.

نکته مهم اینکه داوطلبانی که در این وبینار شرکت می‌کنند از 10% تخفیف جهت ثبت نام در تمامی دوره‌های تخصصی بهرمنده خواهند شد.

مزیت آموزش های دوران آکادمی چیست؟

دوران آکادمی برای سازمان‌های دولتی، خصوصی و افرادی که آموزش کاملا کاربردی و اساتید زبده و نیز هزینه پایین را مد نظر دارند بهترین گزینه است.
ترکیبی بی نقص از دسترسی آسان، بالاترین کیفیت آموزشی، قیمت مناسب و تعامل فنی و مشاوره‌ای با کارفرمایان و همچنین جذب و استخدام دانش‌پذیران برتر دوره‌ها در گروه دوران و پروژه‌های در حال اجرای آن از دیگر مزایای دوران آکادمی است.

چرا دوران آکادمی؟

  • ارزانترین هزینه: یکی از مزایای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در دوران آکادمی با پایینترین هزینه همراه با حفظ کیفیت خدمات است.
  • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون: این دوره با هدف هدایت و موفقیت دانش‌پذیران در آزمون‌ها توسط اساتید بین‌المللی و کارشناسان خبره انجام می‌شود.
  • پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان از دیگر مزایای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی است.
  • تخفیف در سایر دوره‌ها: دانش‌پذیران با شرکت در هر یک از آزمون‌های بین‌المللی امکان برخورداری از تخفیف 10% الی 20% برای شرکت درکلیه دوره‌های آکادمی را خواهند داشت.
  • هدایت به بازار کار: با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره‌ها وجود دارد.

راه‌های ارتباطی با آکادمی دوران

academy@douran.com

پاسخگوی سوالات شما هستیم

DouranExam@

به کانال تلگرام ما بپیوندید

douranacademy@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تمدید اعتبار مدارک قدیمی MCSA ،MCSD و MCSE و آزمون‌های مربوطه

با توجه به تعداد بالای متقاضیان آزمون‌های اخذ مدارک Microsoft Solutions Certified (MCSA) Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD) یا مدارک تخصصی Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) certification(s) که در تاریخ 30 ژوئن 2020 منسوخ خواهند شد و شرایط ویژه بحرانی ناشی از ویروس کرونا، شرکت مایکروسافت تمامی مدارک و آزمون‌های فوق را تا تاریخ 31 ژانویه 2021 تمدید می‌نماید.
لازم به توضیح است که مدارکی هم که هم اکنون اخذ می‌گردند از تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ به مدت ۲ سال معتبر بوده و نیاز به بروز رسانی ندارند.

نحوه ثبت‌نام در آزمون بین‌المللی ؟

با دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی تماس بگیرد، یا از طریق کانال DouranExam@ با ما در ارتباط باشید.

اعتبار این آزمون‌ها چگونه است؟

این آزمون‌هابه کمک 5 تست سنتر در منطقه برگزار می‌شود. به صورتیکه شما در محل آن‌ها در حال آزمون هستید.

چرا باید از طریق دوران ثبت‌نام کنیم؟
  • دوران آکادمی کم ترین هزینه را برای آزمون‌ها در نظر گرفته است.
  • با ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی از طریق دوران 30% تخفیف دوره‌های حضوری و غیرحضوری دوران آکادمی را دریافت کنید.
  • می‌توانید از تخفیف 15% ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه‌های بین‌المللی همکار دوران استفاده نمایید.
هزینه آزمون‌ها به چه صورت هستند؟

در این خصوص از طریق تلگرام و کانال DouranExam@ با ما در ارتباط باشید.

هزینه را چطور باید پرداخت کرد؟

هزینه ها دلار باید پرداخت شود.

گواهینامه بین‌المللی

خدمات دوران آکادمی

ارائه مدرک معتبر

برگزاری دوره‌ها به‌صورت عملی

اساتید مجرب

استفاده از لابراتور مجهز

جشنواره عید 1403