وبینار زیرساخت به عنوان کد  Infrastructure as Code

امروزه زیرساخت های مرتبط با فناوری اطلاعات شامل المان های نرم افزاری و سخت افزاری متنوعی است که جریان ترافیکی داده را تولید، هدایت و نگهداری می کنند. این المان ها اساسا توسط شرکت های متنوعی طراحی و توسعه داده شده اند و دستور زبان های مختلفی برای کار کردن دارند. این تعدد در وجود رابط های کاربری باعث شده است تا برای نگهداری یک زیرساخت نیاز به تخصص های چندگانه ای باشد که اغلب به بخاطر سپردن دستورات خط فرمان و حفظ کردن مسیرهای پیکربندی گرافیکی ختم می شود. از این رو برای یک مجموعه، نه تنها استخدام افراد با تخصص مختلف هزینه بسیار زیادی دارد، بلکه برای متبحر شدن یک فرد به عنوان متخصص در این حوزه ها نیز هزینه های زمانی و مالی بسیاری را در بر دارد. ولی آیا برای رفع چنین مشکلی چاره ای وجود ندارد ؟ پاسخ به این سوال در مفهومی تحت عنوان “Infrastructure as Code (IaC) – زیرساخت به عنوان کد” گنجانده شده است.

پیش از مفهوم IaC در رویکرد سنتی زیرساخت ها بصورت دستی پیکربندی می شدند و این امر موجب می گشت تا تیم های توسعه درگیر سربارهایی مثل مستندسازی دقیق جزئیات برای استاندارد های مختلف زیرساخت شوند یا سازمان نیازمند یک تیم بزرگ برای ارائه خدمات زیرساخت باشد. همچنین موجبات طولانی تر شدن چرخه های توسعه استقرار خدمات فناوری اطلاعات و افزایش وابستگی بین تیم‌های توسعه را فراهم می آورد.

چرا دوران آکادمی؟

  • ارزانترین هزینه: یکی از مزایای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در دوران آکادمی با پایینترین هزینه همراه با حفظ کیفیت خدمات است.
  • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون: این دوره با هدف هدایت و موفقیت دانش‌پذیران در آزمون‌ها توسط اساتید بین‌المللی و کارشناسان خبره انجام می‌شود.
  • پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان از دیگر مزایای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی است.
  • تخفیف در سایر دوره‌ها: دانش‌پذیران با شرکت در هر یک از آزمون‌های بین‌المللی امکان برخورداری از تخفیف 10% الی 20% برای شرکت درکلیه دوره‌های آکادمی را خواهند داشت.
  • هدایت به بازار کار: با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره‌ها وجود دارد.

راه‌های ارتباطی با آکادمی دوران

academy@douran.com

پاسخگوی سوالات شما هستیم

DouranExam@

به کانال تلگرام ما بپیوندید

douranacademy@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تمدید اعتبار مدارک قدیمی MCSA ،MCSD و MCSE و آزمون‌های مربوطه

با توجه به تعداد بالای متقاضیان آزمون‌های اخذ مدارک Microsoft Solutions Certified (MCSA) Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD) یا مدارک تخصصی Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) certification(s) که در تاریخ 30 ژوئن 2020 منسوخ خواهند شد و شرایط ویژه بحرانی ناشی از ویروس کرونا، شرکت مایکروسافت تمامی مدارک و آزمون‌های فوق را تا تاریخ 31 ژانویه 2021 تمدید می‌نماید.
لازم به توضیح است که مدارکی هم که هم اکنون اخذ می‌گردند از تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ به مدت ۲ سال معتبر بوده و نیاز به بروز رسانی ندارند.

نحوه ثبت‌نام در آزمون بین‌المللی ؟

با دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی دوران آکادمی تماس بگیرد، یا از طریق کانال DouranExam@ با ما در ارتباط باشید.

اعتبار این آزمون‌ها چگونه است؟

این آزمون‌هابه کمک 5 تست سنتر در منطقه برگزار می‌شود. به صورتیکه شما در محل آن‌ها در حال آزمون هستید.

چرا باید از طریق دوران ثبت‌نام کنیم؟
  • دوران آکادمی کم ترین هزینه را برای آزمون‌ها در نظر گرفته است.
  • با ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی از طریق دوران 30% تخفیف دوره‌های حضوری و غیرحضوری دوران آکادمی را دریافت کنید.
  • می‌توانید از تخفیف 15% ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه‌های بین‌المللی همکار دوران استفاده نمایید.
هزینه آزمون‌ها به چه صورت هستند؟

در این خصوص از طریق تلگرام و کانال DouranExam@ با ما در ارتباط باشید.

هزینه را چطور باید پرداخت کرد؟

هزینه ها دلار باید پرداخت شود.

گواهینامه بین‌المللی

خدمات دوران آکادمی

ارائه مدرک معتبر

برگزاری دوره‌ها به‌صورت عملی

اساتید مجرب

استفاده از لابراتور مجهز

جشنواره عید 1403