دوره آموزش SANS Forensics Pack Level 2

شرح دوره SANS Forensics Pack Level 2

هدف این دوره فارنزیک بدافزار یا همان آنالیز Malware می باشد همانطوری که می دانید در دنیای امروزی انواعی از بدافزارها مانند ویروس ها و باج افزارها و غیره وجود دارد و خیلی از شرکت ها و سازمان ها و یا افراد این بدافزارها را به نوعی تجربه کرده اند حال سوالی که پیش می آید این است که آیا می توان بدافزارها را شناسایی و آنالیز کرد از کجا می توان فهمید که برروی یک سیستم  بدافزار وجود دارد اگر کسی از شما بپرسد که آیا سیستم شما تحت کنترل یک هکر هست چه جوابی دارید این دوره برای رسیدن به این سوال طراحی شده است ما در این دوره انواع روش های آنالیز Malware را به صورت استاتیک و داینامیک بررسی خواهیم کرد و از طرفی با مهندسی معکوس برای آنالیز بدافزارها استفاده خواهیم کرد.

تماس با ما

دوره آموزش SANS Forensics Pack

کمپانی SANS یکی از بزرگترین کمپانی های آموزشی در زمینه امنیت سایبری (Cyber Security) است. در این پکیج آموزشی دوره های جرم شناسی دیجیتال SANS به همراه پیشنیاز های آن گنجانده شده است.

جرم شناسی دیجیتال (Digital Forensics) به عنوان فرایند حفظ ، شناسایی ، استخراج . مستند سازی شواهد و مدارک دیجیتال که در دادگاه قابل استفاده باشد تعریف شده است. جرم شناسی دیجیتال در واقع یافتن شواهد و مدارک در انواع مخلتف دیوایس ها و سیستم عامل ها مثل مویایل و ویندوز و لینوکس و … است.

تماس با ما

دوره آموزش SANS Advanced PenTest Pack

کمپانی SANS یکی از بزرگترین کمپانی های آموزشی در حوزه امنیت سایبری میباشد. دوره های این کمپانی شامل شاخه های مختلفی از جمله تست نفوذ ، جرم شناسی دیجیتال ، دفاع سایبری و … است.

تماس با ما

دوره آموزش مجازی آشنایی با قانون مالیات ارزش افزوده

دوره آموزشی حسابداری مالیاتی توسط آکادمی دوران با اساتید خبره این حوزه، برگزار می گردد. در این دوره به موضوعات مهم حسابداری مالیاتی پرداخته شده است.

مشاهده دوره

1,000,000 هزار تومان